Reprezentácia - MS seniori články

Slováci zdolali Kanadu 6:1 a postúpili do finále! (FOTO+VIDEO)
Slovenskí hokejbalisti zvíťazili v piatok v semifinále MS v Košiciach nad Kanadou 6:1. Najvýraznejšie sa na triumfe Slovákov podieľal Matúš Lipták, autor dvoch gólov a asistencie. Kanaďania sa dostali do vedenia v 6. minúte, potom však padali góly iba do ich siete.
Petrík jedenástym Slovákom v Sieni slávy ISBHF
Slovenský brankár Stanislav Petrík sa stal novým členom Siene slávy Medzinárodnej hokejbalovej federácie (ISBHF). Petrík sa stal jedenástym Slovákom v Sieni slávy svetového hokejbalu. 
Oravec pred semifinále s Kanadou: "Všetci si na nás brúsia zuby"
Vydreté, ale očakávané víťazstvo je doma a teraz Kanada. Slovenskí hokejbalisti sa na štvrťfinálové víťazstvo nad Talianskom 3:2 poriadne nadreli, myslieť však už musia na semifinále. "Taliani nám vzali veľa síl, preto bude regenerácia pred Kanadou mimoriadne dôležitá," poznamenal útočník Boris Oravec.
MS 2019 - ôsmy hrací deň
Prinášame vám program a výsledky zápasov 8. hracieho dňa na MS v Košiciach.
Slováci zdolali Taliansko, v semifinále ich čaká Kanada (FOTO+VIDEO)
Slovenskí hokejbalisti zvíťazili vo štvrtok v semifinále MS v Košiciach nad Talianskom 3:2. Triumf Slovákov režíroval Jaroslav Martinusík, autor dvoch gólov a asistencie. V semifinále narazia Slováci v piatok o 17.30 h na Kanadu. 
Fíni zastavili Grékov, Kanaďania Američanov, Švajčiari nestačili na Česko
Prinášame vám program zápasov 7. hracieho dňa na MS v hokejbale v Košiciach.
Najproduktívnejším hráčom Paulík, Teplický najlepší zo Slovákov
Prinášame vám štatistiky hráčov a brankárov po 6. hracom dni na MS v hokejbale v Košiciach.
Gréci po dvoch "zemiakových" medailách túžia konečne po úspechu
Tridsaťjedenročný útočník Grécka Nicholas Pitsikoulis patrí na MS v Košiciach medzi najlepších hráčov svojho tímu. V štyroch dueloch nazbieral 6 bodov (3+3) a spolu so svojimi spoluhráčmi by chcel zo Slovenska odísť z medailou. 
Martinusík po prehre s Českom: "Radšej prehrať teraz ako neskôr"
Slovenskí hokejbaloví reprezentanti veria, že prehra s Českom 1:2 sa ukáže ako facka, ktorá prišla v správny čas. Po troch víťazstvách utrpeli prvú prehru na domácich MS v Košiciach a vo štvrťfinále sa stretnú s Talianskom. Podľa skúseného útočníka Milana Rampáčeka bude pre úspech slovenského tímu dôležité, aby sa poučil z vlažného vstupu do zápasu s Českom.
MS 2019 - Šiesty hrací deň
Prinášame vám sumáre zápasov šiesteho hracieho dňa na MS v hokejbale v Košiciach.
Slováci podľahli Česku, v štvrťfinále ich čaká Taliansko (FOTO+VIDEO)
Slovenskí hokejbalisti prehrali v utorok vo svojom poslednom zápase v A-skupine na MS v Košiciach s Českom 1:2. Česi viedli po prvej tretine po góloch Pavla Kubeša a Petra Filipa 2:0, v 37. minúte stanovil konečný výsledok Jaroslav Martinusík. V tabuľke A-skupiny skončili Slováci na 2. mieste s ôsmimi bodmi a v štvrťfinále nastúpia vo štvrtok o 17.00 h proti Taliansku.
MS 2019 - Piaty hrací deň
Prinášame vám sumár zápasov piateho hracieho dňa na MS v Košiciach.