Turnaje - Slovensko články

President Cup korisťou Topoľčian a Žiliny
Na turnaji President Cup si v kategórii U9 odniesli trofej nádeje Topoľčian, v kategórii U11 sa darilo najviac Žilinčanom.
Rozlosovanie zápasov President Cupu
V Žiline sa cez víkend uskutoční bohato obsadený turnaj President Cup v kategóriách U9 a U11, hrať sa bude vo formáte 3+1.
Vranov Cup ukoristili Svidníčania (FOTO)
Extraligový tím Lion Svidník triumfoval na 4. ročníku turnaja vo Vranove nad Topľou. Druhé miesto vybojovali Popradčania, tretí skončil Bardejov.
Summer Challenge 2019 (FOTO)
Prinášame vám obrázky od Rastislava Búgela z turnaja Summer Challenge 2019 z Nitry.
Skalica triumfovala na turnaji Summer Challenge v Nitre (FOTO)
Na víkendovom turnaji Summer Challenge v Nitre triumfoval Hokejmarket Skalica.
Piaty ročník Ladies Cupu pre Mačky
Na 5.ročníku ženského hokejbalového turnaja LADIES CUP si trium odniesli Mačky. Striebro berú domáce Ladies, bronz vybojovalo zmmiešané družstvo Československa.
Summer Challenge v Nitre s účasťou troch krajín
Po zimnom turnaji Winter Challenge, ktorý sa v zime konal v Žiline, pripravila Slovenská hokejbalovú únia v spolupráci s Nitrianskou hokejbalovou organizáciou ďalšie pokračovanie. Tentokrát letné. Turnaj sa uskutoční v dňoch 17. a 18. augusta na vynovenom ihrisku v Nitre.
Ladies Cup napíše piatu kapitolu
Tradičný ženský hokejbalový turnajLadies Cup bude tento rok  jubilejný, nakoľko sa v nadchádzajúci víkend 27. - 28.augusta koná už jeho 5. ročník.
Víťazom Mini Vranov Cupu sú Sršne z Košíc (FOTO)
Vo Vranove nad Topľou sa hral tretí ročník turnaja mladých nádejí. Triumfovali Košičania pred Michalovcami, bronz ide do Martina.
Sharks Zvolen získal ôsmy triumf na Országh Cupe
Víťaznú trofej na 10. ročníku Országh Cupu 2019 získali hráči Sharks Zvolen, bol to už ich ôsmy triumf v histórii turnaja. Vo finále si "žraloci" poradili so Spišskou Novou Vsou 1:0, bronz putuje do Dubnice. Na turnaji sa predstavil aj reprezentačný výber Slovenska do 23 rokov, ktorý stroskotal v predkole play off.
Striebro pre Rebelky, celkový triumf pre Kyjov (FOTO)
V Skalici sa v sobotu konal tretí turnaj juhomoravského preboru, domáce Rebelky na ňom obsadili druhé miesto.
Országh Cup po desiaty raz, opäť sľubuje kvalitu
Túto sobotu sa v Banskej Bystrici začne jeden z najväčších hokejbalových turnajov na Slovensku Országh Cup. Ide už o 10. ročník a o tom, že je tento turnaj veľmi obľúbený, svedčí aj účasť mnohých hokejistov. V spolupráci s youtube kanálom PROTEF Považská Bystrica navyše môžete všetky duely z hlavnej haly sledovať naživo.