Reprezentácia - MS ženy články

Nominácia žien na sústredenie do Žiliny
Ženskú reprezentáciu čaká tento víkend sústredenie.
Nominácia žien SR U21 na dvojzápas s Češkami
Realizačný tím slovenskej hokejbalovej reprezentácie žien do 21 rokov oznámil nomináciu hráčok na dvojzápas s Češkami.
Nominácia žien na sústredenie do Žiliny
Realizačný tím ženskej reprezentácie nominoval hráčky na sústredenie, ktoré sa bude konať v dňoch 16. až 18.7.2021 v Športovej hale Bôrik v Žiline.
Nominácia SR U18 žien na prípravný kemp do Žiliny
Od piatku do nedele sa bude v Žiline konať sústredenie juniorskej reprezentácie žien, tréner Marián Hambálek zverejnil nomináciu.
Nominácia junioriek na sústredenie do Žiliny
Juniorskú reprezentáciu do 20 rokov čaká počas najbižšieho víkendu sústredenie v žilinskej športovej hale Bôrik.
Slovenky nestačili na Češky v súboji o bronz (FOTO+VIDEO)
Slovenské reprezentantky prehrali v sobotu na 7. MS v hokejbale žien v Košiciach v zápase o bronz s Češkami 0:5. Slovenky zopakovali umiestnenie z predchádzajúceho šampionátu v Pardubiciach, v súboji o bronz vtedy podľahli Kanade tiež 0:5.
Slovenky podľahli Kanaďankám, o bronz zabojujú proti Češkám (FOTO+VIDEO)
Slovenské reprezentantky si na 7. MS v hokejbale žien v Košiciach zahrajú v sobotu o bronz. Rozhodla o tom ich piatková prehra v semifinálovej skupine s Kanadou 0:2. V zápase o 3. miesto nastúpia zverenky Mariána Hambálka o 10.30 h proti Češkám.   
Slovenky podľahli USA, o postup do finále zabojujú s Kanadou (FOTO+VIDEO))
Slovenské hokejbalistky prehrali vo štvrtok v semifinálovej skupine na MS v Košiciach s USA 1:2 po predĺžení. V kľúčovom súboji o účasť vo finále sa stretnú s Kanaďankami v piatok o 14.45 h. Zverenky Mariána Hambálka potrebujú na postup získať dva body.   
Slovenky zdolali Češky, tie titul neobhája (FOTO + VIDEO)
Slovenské hokejbalistky zvíťazili v utorok vo svojom poslednom zápase v základnej skupine na MS v Košiciach s Českom 2:1. V tabuľke majú zverenky Mariána Hambálka na konte 8 bodov a v skupine skončia najhoršie na treťom mieste. Obhajkyne titulu z Česka už na zlato nemôžu dosiahnuť.
Surákovej odkaz trénerom: Musíme ich viac poslúchať
Iba 30 minút bol tréner slovenských hokejbalistiek Marián Hambálek spokojný s ich výkonom v zápase proti Britkám. V tretej tretine Slovenky nepredviedli ideálny výkon, čo dobre vie aj útočníčka Anna Mária Suráková. 
Slovensky sa potrápili s Britkami, zvíťazili 3:1 (FOTO + VIDEO)
Slovenské hokejbalistky zvíťazili v pondelok vo svojom treťom zápase na MS v Košiciach, výber Veľkej Británie zdolali 3:1. V tabuľke majú Slovenky päť bodov. Zverenky Mariána Hambálka sa v poslednom zápase v skupine stretnú v utorok 18. júna o 14.30 h s Českom.
Gáborčíkovej pozdrav do neba, Slovenky predviedli skvelý obrat
Slovenské hokejbalistky sa po prehre s Kanadou revanšovali v zápase s ďalším zámorským tímom. S USA otočili nepriaznivý stav a po skvelom výkone si do tabuľky pripísali prvé body. Za najlepšiu hráčku Slovenska vyhlásili Alexandru Gáborčíkovú, ktorá prežívala pozápasové okamihy veľmi emotívne.