Slovensko - ČS Superpohár články

Superpohár sa vydaril, šťastie sedelo na strane Kertu
V zápase o Československý Superpohár viedla Považská Bystrica 3:0, no neudržala náskok a napokon odchádzali jej hráči zo zápasu sklamaní.
Drámu zvládol lepšie Kert Park
Hokejbalisti Kertu Park Praha zdolali v zápase o ČS Superpohár Považskú Bystricu po predĺžení.
Tománek sa teší na atmosféru i zápas: Takýto tím tu nehrá každý deň
S obrancom Považskej Bystrice Michalom Tománkom sa porozprávali pred sobotňajším duelom o Českosloenský Superpohár. Úradujúci majster Slovenska v ňom narazí na toho českého z Prahy.
Na Považí chystajú sviatok
Po desiaty raz sa v sobotu bude bojovať o trofej pre víťaza Československého Superpohára.
Päťgólový Lhota zničil nádeje nášho majstra
Zápas o Československý Superpohár mal svojho hrdinu. Tomáš Lhota z Kertu Praha strelil päť gólov a po zásluhe dostal cenu pre najlepšieho hráča domáceho tímu.
Sebestyén bol napriek prehre spokojný
Nováčik v SHbE U20 sa na zápase v Prahe nestratil.
Šalka sa po trpkej prehre nevyhováral: Domáci excelovali
S trénerom LG Bratislava Jaroslavom Šalkom sme sa obzreli za vystúpením jeho tímu v zápase o ČS Superpohár.
Päťgólový Lhota zariadil Superpohár pre Kert
Prinášame vám sumár z 9. ročníka o ČS Superpohár.
Bolibruch sa vracia na miesto činu: Nie sú to príjemné spomienky
Brankár Matej Bolibruch je jediný člen kádra LG Bratislava, ktorý má skúsenosť s Československým Superpohárom. V októbri 2018 dokonca odchytal 21 minút proti súperovi, ktorému bude čeliť aj v sobotu.
Kert chce doma uspieť, Kuna však rešpektuje silu slovenského majstra
David Kuna zbiera so svojim tímom majstrovské tituly ako na bežiacom páse, teraz ho čaká v pozícii trénera už štvrtý duel o Československý Superpohár. Dvakrát so svojim tímom neuspel, raz sa tešil z trofeje.
LG cestuje do Prahy s pokorou, tréner Šalka však hlási: Prehrať nechceme
Hokejbalisti slovenského majstra sa v sobotu predstavia v rámci súboja o Československý superpohár. LG Bratislava berie zápas ako odmenu za titul, no hráči sa chcú pobiť o víťazstvo.