Slovensko - ČS Superpohár články

Päťgólový Lhota zničil nádeje nášho majstra
Zápas o Československý Superpohár mal svojho hrdinu. Tomáš Lhota z Kertu Praha strelil päť gólov a po zásluhe dostal cenu pre najlepšieho hráča domáceho tímu.
Sebestyén bol napriek prehre spokojný
Nováčik v SHbE U20 sa na zápase v Prahe nestratil.
Šalka sa po trpkej prehre nevyhováral: Domáci excelovali
S trénerom LG Bratislava Jaroslavom Šalkom sme sa obzreli za vystúpením jeho tímu v zápase o ČS Superpohár.
Päťgólový Lhota zariadil Superpohár pre Kert
Prinášame vám sumár z 9. ročníka o ČS Superpohár.
Bolibruch sa vracia na miesto činu: Nie sú to príjemné spomienky
Brankár Matej Bolibruch je jediný člen kádra LG Bratislava, ktorý má skúsenosť s Československým Superpohárom. V októbri 2018 dokonca odchytal 21 minút proti súperovi, ktorému bude čeliť aj v sobotu.
Kert chce doma uspieť, Kuna však rešpektuje silu slovenského majstra
David Kuna zbiera so svojim tímom majstrovské tituly ako na bežiacom páse, teraz ho čaká v pozícii trénera už štvrtý duel o Československý Superpohár. Dvakrát so svojim tímom neuspel, raz sa tešil z trofeje.
LG cestuje do Prahy s pokorou, tréner Šalka však hlási: Prehrať nechceme
Hokejbalisti slovenského majstra sa v sobotu predstavia v rámci súboja o Československý superpohár. LG Bratislava berie zápas ako odmenu za titul, no hráči sa chcú pobiť o víťazstvo.
ČS Superpohár pravdepodobne v októbri, oba tábory už myslia na prestížny duel
Súboje o Česko - Slovenský Superpohár majú za sebou osem ročníkov. Teraz je na rade deviaty, malo by sa opäť hrať po trojročnej pauze.
Súboj o Československý Superpohár sa tento rok neuskutoční
Hokejbalový súboj o Československý Superpohár sa tento rok neuskutoční. Slovenský majster Považská Bystrica sa v ňom mala v októbri stretnúť s majstrom českej extraligy, no v Čechách súťaž v marci predčasne ukončili bez vyhlásenia majstra pre pandémiu koronavírusu.
Bude sa hrať Česko-Slovenský Superpohár?
Hokejbalisti Považskej Bystrice získali majstrovský titul a v októbri by si mali zmerať sily s víťazom českej extraligy. Tú v šak v marci pre pandémiu koronavírusu predčasne ukončili bez vyhlásenia majstra.
Kuna túži po odvete, Martinusík ukázal svoju extratriedu (VIDEO)
Tréner Kertu Praha David Kuna bol po zápase o ČS Superpohár pochopiteľne nespokojný. V Skalici prehrali jeho zverenci aj po druhý raz, Kuna preto túži po odvete v Prahe. Domácim vyšiel zápas lepšie aj preto, lebo mali vo svojom strede rozdielových hráčov.
Fotogaléria zo súboja o ČS Superpohár
Prinášame vám fotogalériu zo súboja o ČS Superpohár medzi Skalicou a Prahou.