Slovensko články

Víkendový program zápasov
Prinášame vám program zápasov na víkend, okrem play off SHbE mužov a U19 sa budú hrať aj zápasy SHbE U16.
Program zasadnutia riadnej konferencie SHbÚ
V nedeľu sa v Pruskom bude konať Konferencia SHbÚ, na ktorej sa okrem iného bude schvaľovať aj rozpočet, či návrh zmien v stanovách. Pred ňou i počas nej je potrebné dodržiavať všetky opatrenia hlavného hygienika pre konanie akcií.
Víkendový program zápasov SHbE
Prinášame vám víkendový program zápasov SHbE.
Rozpis zápasov extraligových súťaží na tento víkend
Prinášame vám hokejbalový program na oba nadchádzajúce víkendové dni.
Rozpis zápasov SHbE v mládežníckych kategóriách
Prinášame vám rozpis zápasov Slovenskej hokejbalovej extraligy v kategóriách U10, U12, U14 a U16.
Štedrá odmena majstrom sveta, únia pomôže aj klubom
Pandémia koronavírusu spôsobila v mnohých športových odvetviach veľké škody. K podobnému scenáru sa schyľovalo aj v hokejbale, pretože kluby naliali do sezóny nemalé finančné prostriedky a po predčasnom ukončení sezóny by aj oni rátali straty. Extraliga však bude pokračovať a to aj vďaka podpore Slovenskej hokejbalovej únie a Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR.
Rozpis zápasov ShbE po reštarte sezóny
Prinášame vám aktualizované rozpisy zápasov SHbE po reštarte sezóny 2019/2020.
Opatrenia vydané ÚVZ ku štartu extralíg
Slovenská hokejbalová únia oznamuje súbor opatrení, ktoré vydal Úrad verejného zdravotníctva 2. júna 2020 k usporadúvaniu hromadných športových podujatí.
Od 3. júna sú povolené súťažné podujatia, o tom, či začne liga, rozhodne utorok
Od stredy 3. júna sú na Slovensku povolené športové súťažné podujatia. Otvoria sa už aj všetky vnútorné športoviská pre verejnosť. Predseda vlády SR Igor Matovič to v spoločnosti konzília odborníkov oznámil na pondelkovej tlačovej konferencii k uvoľňovaniu opatrení v súvislosti s pandémiou nového koronavírusu.
Osem extraligových klubov rozhodlo, že chce dohrať extraligu
Reštart hokejbalovej sezóny je opäť bližšie. Extraligové kluby vo všetkých kategóriách urobili prvý dôležitý krok, teraz treba už len čakať.
ISBHF zrušila všetky podujatia na rok 2020, domáca súťaž stále v riešení
Plánováné majstrovstvá sveta juniorov v hokejbale sa v júni na Slovensku neuskutočnia. Pre pandémiu koronavírusu zrušila Medzinárodná hokejbalová federácia (ISBHF) všetky podujatia v tomto roku. Slovenská extraliga je dočasne pozastavená a či sa ešte rozbehne je otázne. Viceprezident Slovenskej hokekjbalovej únie (SHbÚ) Marián Hambálek však pre TASR uviedol, že na rozdiel od iných športov netlačia hokejbal termíny a preto chcú na definitívne rozhodnutie počkať čo najdlhšie.
SHbÚ bude sledovať situáciu s koronavírusom aj naďalej
Stanovisko Slovenskej hokejbalovej únie k súčasnej situácii.