Slovensko články

HOKEJBALOVÝ PODCAST Jaroslav Martinusík & Milan Rampáček
Máme pre vás ďalšiu časť hokejbalového podcastu, tentokrát s dvojicou hostí. Rozdelili sme ho na dve časti, v tej prvej sme sa zhovárali s Milanom Rampáčkom a Jaroslavom Martinusíkom najmä o ich kempe 246.
Výborné Mamut Cupy na východe, august v znamení repre akcií, v SHbE mužov bude 12 tímov
Na Slovensku sa vo veľkom rozbehli Mamut Cupy, leto bude veľmi pestré aj čo sa týka reprezentačných výberov.
Hokejbalový podcast - Mojmír Hojer
V čase prebiehajúcej pandémie koronavírusu sme si do nášho podcastu pozvali tréner Leadersu Ružinov a zároveň trénera slovenskej hokejbalovej reprezentácie Mojmíra Hojera. Rozobrali sme zrušenie extraligovej sezóny 2020/2021, pozreli sme sa bližšie aj na to, ako vznikala nominácia na MS 2019 do Košíc. Zhovárali sme aj na iné reprezentačné témy, prebrali sme baráž a na záver sme hosťa otestovali z jeho znalostí. Hokejbal- Podcast nájdete na podcastovej službe Soundcloud a aj na Youtube. Prajeme vám príjemné počúvanie.
Oravec dohrá sezónu v Kerte Praha
Slovenský hokejbalový reprezentant posilnil českého majstra.
Tento rok má Kemp 246 charitatívny nádych, voľných je už len pár miest
Hoci sa pre pandémiu koronavírusu nedohrá mužská extraliga a zrejme ani juniorské súťaže, množstvo akcií sa zrejme uskutoční. Jednou z nich bude aj tradičný kemp 246.
Negatíva zrejme prevyšujú pozitíva
Slovenská hokejbalová extraliga sa po rozhodnutí klubov a následného odhlasovania výkonného výboru SHbÚ definitívne nedohrá. Tento fakt má vplyv aj na reprezentáciu, ktorú už o rok v júni čakajú MS v Kanade. My sme sa nielen o tom zhovárali s jedným z reprezentačných trénerov Mojmírom Hojerom.
Liga sa nedohrá, výkonný výbor podporil rozhodnutie klubov
Slovenská hokejbalová extraliga mužov 2020/2021 sa definitívne nedohrá.
Najvyššie súťaže majú nádej, ale aj veľa otáznikov
Situácia na Slovensku sa v súvislosti s novým koronavírusom zlepšuje, počet hospitalizovaných klesá. Od budúceho pondelka 19. apríla nebude už ani jeden okres v čiernej fáze a v krajine nastane uvoľnenie opatrení. Týka sa to aj športu. My sme sa predtým v dialógu na víkend rozprávali s viceprezidentom Slovenskej hokejbalovej únie Mariánom Hambálkom.
Vo Vranove trénujú naplno, pomáha im k tomu technika
Situácia s pandémiou koronavírusu sa negatívne dotkla všetkých oblastí spoločenského života, šport nevynímajúc. Posledné extraligové kolo SHbE sa odohralo 10. októbra, odvtedy je ticho. Vo Vranove však na zadkoch nesedia a vymysleli si prípravu, ktorú táto nešťastná doba ponúka.
Ponuka pre záujemcov na získanie kvalifikácie tréner I. a II. kvalifikačného stupňa 
Dovoľujeme si Vás informovať o plánovaných vzdelávacích aktivitách organizovaných v rámci vzdelávacieho projektu Trénerská akadémia FTVŠ UK v Bratislave.
Zhrnutie roka 2020
Hoci nám rok 2020 priniesol viac nepríjemností ako radosti, udialo sa toho na hokejbalovej scéne pomerne dosť. Pozrite si kompletný prehľad uplynulých 12 miesiacov.
Štedrú večeru varí Michal Salajka
Ani tento rok nevynecháme recept, ktorý si tentokrát pre vás pripravil reprezentačný obranca Michal Salajka.