TREST
26:44 - trest HBK Hokejmarket Skalica
Hráč s číslom 36 Michal Salajka.
27’
Balogáč sa dostal do konfliktu so Salajkom po skrumáži pred brankárom, vylúčenie na oboch stranách.
27’
Hra sa teraz prelievala z jeden strany na druhú, zasahovať museli obaja brankári.
22’
GÓL!
18:34 - GÓL HBK Hokejmarket Skalica
Gól hráč s číslom 6 Jakub Štefek.
Asistencia hráč s číslom 17 Radovan Drgoň.
Asistencia hráč s číslom 9 Richard Válek.
19’
Štefek využil skvelú prácu Drgoňa, Skalica zrejme definitívne láme odpor hostí.
19’
Presilovka Košičanom nevychádza, ale sú nasťahovaní v útočnom pásme.
17’
Bežecký súboj Mitra - Martinusík vyhral domáci hráč, Surák výborne zasiahol a následne aj na dorážku Rampáčka.
17’
TREST
15:49 - trest HBK Hokejmarket Skalica
DRŽANIE
16’
Začala sa 2. tretina.
16’
Videli sme slušnú prvú tretinu, v ktorej strelili domáci tri góly. Košice však nehrajú odovzdane a tento výsledok je pre nich trochu krutý.
16’
Skončila sa 1. tretina.
16’
V Skalici je veľmi chladno, priateľky domácich hráčov to však riešia po svojom a na tribúne si nalievajú domácej.
15’
15’
HRUBOSŤ
15’
Holaza sa teraz chytil za pačesy s Čirčom, máme tu prvé emócie v zápase.
15’
Košice teraz zatlačili domácich, výborne zakončil Pivarník.
15’
Holaza našiel pred bránkou Drgoňa, ale skalický útočník svoj druhý gól nedal. Toto bola veľká šanca domácich.
12’
Válek zostáva ležať na ploche, ale bude pokračovať. Obranca Študenc už je v civile a dnešný zápas nedohrá.
10’
GÓL!
7:54 - GÓL HBK Hokejmarket Skalica
Gól hráč s číslom 46 Jaroslav Martinusík.
Asistencia hráč s číslom 24 Milan Rampáček.
Asistencia hráč s číslom 83 Martin Lukačovič.
8’
Zdá sa, že je rýchlo rozhodnuté. Martinusík opäť fantasticky zakončil spoluprácu prvého útoku, Surák sa len stihol obzrieť za loptičkou.
8’
Druhému gólu predchádzala skvelá prihrávka Salajku, Martinusík chladnokrvným zakončením dokázal, prečo sa stal najlepším kanonierom súťaže po základnej časti. Surák na jeho presný švih nemal nárok.
6’
GÓL!
5:34 - GÓL HBK Hokejmarket Skalica
Asistencia hráč s číslom 36 Michal Salajka.
6’
Štefek fantasticky našiel Drgoňa, skalický útočník na dvakrát prekonal Suráka.
4’
GÓL!
3:36 - GÓL HBK Hokejmarket Skalica
Gól hráč s číslom 9 Richard Válek.
Asistencia hráč s číslom 6 Jakub Štefek.
Asistencia hráč s číslom 52 Milan Sobol.
4’
Jenčuš skvele zachytil prihrávku Salajku a dostal sa do zakončenia, ale Kučera chytá. Salajka ešte Jenčuša upozornil, aby nedorážal do brankára.
4’
Študenc nepríjemne dopadol pri mantineli, vyzerá to na poranené koleno, z ihriska mu pomáhajú spoluhráči. S Košičanom to nevyzerá vôbec dobre.
2’
Prvá šanca na strane Košíc, Mitra sa predral až pred Kučeru, ale nezakončil presne. Košičania začali prekvapivo aktívnejšie.
2’
Radovan Zelenka zasa ako kapitán prevzal pohár pre víťaza základnej časti.
2’
Pred zápasom si prevzali hráči Skalice individuálne ceny za výkony v základnej časti. Ondrej Dékány pre najlepšieho brankára, Jaroslav Martinusík pre najlepšieho strelca a Milan Rampáček za najproduktívnejšieho hráča.