Stále čakáme v 3. tretine na gól, prinesie ho táto presilovka?
37:30 - trest HBK Hokejmarket Skalica
Hráč s číslom 36 Michal Salajka.
NEDOVOLENÉ BRÁNENIE
38’
Úvod tretieho dejstva je pokojný, domáci mohli dať ďalšie góly, ale hrajú už trochu exhibične.
34’
Začala sa 3. tretina.
31’
Skončila sa 2. tretina.
31’
Videli sme podobný priebeh ako v prvej tretine. Skalica má zápas pod kontrolou a opäť strelila góly v krátkom slede. Vranovčania bojujú, ale kvalita je jasne na strane domácich.
31’
Tlak Skalice sa zvyšuje, gól vidí vo vzduchu.
29’
Skaličania s ďalšou silnou fázou zápasu, kedy spustili svoj gólostroj. Diváci si pýtajú desiatku.
26’
GÓL!
24:22 - GÓL HBK Hokejmarket Skalica
Gól hráč s číslom 6 Jakub Štefek.
Asistencia hráč s číslom 7 Matej Fraňo.
25’
GÓL!
23:43 - GÓL HBK Hokejmarket Skalica
Gól hráč s číslom 16 Michal Holaza.
Asistencia hráč s číslom 21 Lukáš Horváth.
Asistencia hráč s číslom 13 Filip Krýdl.
24’
GÓL!
23:06 - GÓL HBK Hokejmarket Skalica
Gól počas presilovky hráč s číslom 7 Matej Fraňo.
Asistencia hráč s číslom 9 Richard Válek.
Asistencia hráč s číslom 52 Milan Sobol.
24’
Prvá presilovke v prospech domácich.
23’
23’
TREST
22:14 - trest HMHK Vranov nad Topľou
HÁKOVANIE
Na zemi zostáva Raschman, ale faul to tentoraz nebol.
22’
TREST
20:01 - trest HBK Hokejmarket Skalica
Hráč s číslom 16 Michal Holaza.
21’
Za bránkou zostáva ležať Jenča, bude sa vylučovať.
21’
Aj úvod druhého dejstva vychádza domácim, Štefek po prihrávke Váleka strelil už piaty gól Záhorákov.
19’
GÓL!
17:48 - GÓL HBK Hokejmarket Skalica
18’
Začala sa 2. tretina.
16’
Skončila sa 1. tretina.
16’
Videli sme zaujímavú tretinu, po ktorej je zdá sa všetko jasné. Skaličania mali výborný úvod a štyrmi gólmi po sebe si vytvorili jasný náskok.
13’
TREST
12:12 - trest HBK Hokejmarket Skalica
Hráč s číslom 6 Jakub Štefek.
SEKNUTIE
13’
Prvá šanca Vranova, mal ju Balogáč, ale Kučera si pripísal zákrok.
13’
Hra sa teraz na malú chvíľu vyrovnala, dve minúty sa hralo medzi modrými čiarami. Tlak domácich na chvíľu ustal.
12’
Skaličania majú hru pevne v rukách, Vranovčania zatiaľ poriadne neohrozili Kučeru v bránke domácich.
10’
Toto je totálny ofenzívny uragán domácich. Za šesť minút sa presadili všetky formácie a domáci už vedú o 4 góly. Hostia sú zrelí na uterák.
7’
GÓL!
05:48 - GÓL HBK Hokejmarket Skalica
6’
GÓL!
05:02 - GÓL HBK Hokejmarket Skalica
Asistencia hráč s číslom 17 Radovan Drgoň.
Asistencia hráč s číslom 36 Michal Salajka.
6’
GÓL!
04:07 - GÓL HBK Hokejmarket Skalica
Gól hráč s číslom 52 Milan Sobol.
5’
GÓL!
03:55 - GÓL HBK Hokejmarket Skalica
Gól hráč s číslom 24 Milan Rampáček.
Asistencia hráč s číslom 20 Ján Kaluža.
4’
Pred zápasom si domáci prebrali pohár pre víťaza základnej časti.
O úvodné buly sa postarala primátorka mesta Skalica Oľga Luptáková a generálny sekretár SHbÚ Miroslav Dragun. Sekundovala im psia fenka Emm.
Začala sa 1. tretina.
Nad pravidlami dnes dohliadajú arbitri Igor Neczli a Štefan Hozák.
Vranov neprišiel v najsilnejšom zložení. Trénerovi Hricovi robia vrásky na tvári zranenie, ale aj faktor sviatkov, ktoré sa podpísali pod nomináciu na víkendové zápasy. Dnes nastúpi HMHK takto: Cmar - Sabol, Štefkovič, Cifranič, Jenča - Štefan, Raschman, Oščipovský - Džamba, Piško, V. Kundrát - Balogáč, Pagáč, Andrejčík
Skaličania dnes nastúpia na tri kompletné formácie, na striedačke budú pripravení ešte dvaja hráči. Do zápasu pošlú túto zostavu: Kučera (Dékány) - Salajka, Miklík, R. Zelenka, Štepanovský, Sobol, Horváth - Válek, Štefek, Fraňo - Lukačovič, Kaluža Rampáček - Holaza, Krýdl, Drgoň - Čulen, Flamík
Dnešným online textovým prenosom vás bude sprevádzať Michal Runák.
Víkendové domáce zápasy Skalice sú venované OZ Útulok Skalica. Fanúšikovia majú možnosť kúpiť si staršie dresy mužstva, výťažok poputuje práve útulku. Fanúšikovia tiež môžu pomôcť aj materiálne formou jedla, granúl, konzerv, ale aj starými dekami.
Hokejmarket sa v základnej časti dostal na métu 100 strelených gólov, viac má na konte len Považská Bystrica (105). Vranov naopak inkasoval tretí najvyšší počet gólov (80), Ofenzívu Skalice ťahali v základnej časti Milan Rampáček (30 b), Martin Lukačovič (25), Richard Válek (24) a Jan Kaluža (23). Najproduktívnejšími hráčmi Vranova sú Branislav Štefan (28), Filip Oščipovský (24) a Martin Raschman (23).
Skaličania sa s Vranovom stretli v histórii extraligy zatiaľ iba päťkrát. Všetky duely zvládli lepšie Záhoráci, ktorí v nich nestratili ani bod a majú impozantné skóre 28:8. V dvoch stretnutiach pritom nedostali ani gól. Favorit série je preto jasný, vicemajster má v rukách všetky tromfy.
Ďakujeme partnerom skalického hokejbalu za podporu.
Vítame vás pri textovom prenose z prvého zápasu štvrťfinále play off Slovenskej hokejbalovej extraligy mužov medzi tímami Hokejmarket Skalica a Vranovom nad Topľou..