Bobál skvele zakončil po prihrávke Behúla, zdá sa, že je rozhodnuté.
41:05 - GÓL Leaders Bratislava
Gól hráč s číslom 24 Filip Bobál.
Asistencia hráč s číslom 38 Miroslav Behúl.
42’
Do konca zápasu zostáva päť minút, budeme sledovať, či sa hostia dostanú do očakávaného záverečného náporu.
40’
Košičania sa tešili z gólu, ale arbitri ho neuznávajú!
36’
Antoška mal obrovskú šancu, išiel sám na Pukalíka, ale brankár domácich vytiahol vynikajúci zákrok
34’
TREST
32:07 - trest Leaders Bratislava
Hráč s číslom 38 Miroslav Behúl.
ZDRŽOVANIE HRY
33’
32’
TREST
31:32 - trest HBC Košice
Hráč s číslom 13 Kamil Kuľha.
SEKNUTIE
Začala sa 3. tretina.
31’
Skončila sa 2. tretina.
31’
Mitra pred gólom fantasticky odstavil domáceho Farkaša telom a bezpečne zavesil. Skvelá individuálna práca útočníka HBC.
28’
28’
GÓL!
27:13 - GÓL HBC Košice
Gól hráč s číslom 95 Patrik Mitra.
Behúl mal teraz obrovskú šancu na tretí gól, v nájazde ho vychytal Fedor!!!
26’
Pukalík mal opäť plné ruky práce, Košičania sa snažia strelilť kontaktný gól, ale v koncovke sú zatiaľ bezzubí.
26’
Po góle Hojera hrá Ružinov v oslabení, zatiaľ sa bráni aktívne, no Pukalík musel riešiť niekoľko situácií. Ešte pred presilovkou však zmaril obrovskú šancu Longauerovi, hostia mali ideálnu možnosť na zníženie skóre.
22’
TREST
20:17 - trest Leaders Bratislava
NEDOVOLENÉ BRÁNENIE
21’
GÓL!
18:37 - GÓL Leaders Bratislava
Gól hráč s číslom 8 Samuel Hojer.
Asistencia hráč s číslom 61 Lukáš Farkaš.
19’
Začala sa 2. tretina.
16’
Skončila sa 1. tretina.
16’
V 1. tretine sme videli docela zaujímavý hokejbal, hrá sa rýchlo na obe strany, domácim sa podarilo otvoriť skóre, keď sa pre bránkou najlepšie zorientoval po skrumáži Kurtin.
16’
GÓL!
14:05 - GÓL Leaders Bratislava
Gól hráč s číslom 19 Lukáš Kurtín.
Asistencia hráč s číslom 94 Matúš Bombara.
15’
Na zápase je aj celé mužstvo Vranova, ktoré si prišlo pozrieť dve tretiny, potom ich čaká duel na ihrisku LG Bratislava.
11’
Košičania teraz poriadne prikúrili domácim, dostali ich pod tlak, ale skóre sa nemení. Hra nám plynie veľmi rýchlo.
11’
TREST
05:59 - trest Leaders Bratislava
Hráč s číslom 92 Viliam Lakatoš.
SEKNUTIE
6’
Solar ponúka svojim faulom prvú presilovku pre domácich.
5’
5’
TREST
04:19 - trest HBC Košice
Hráč s číslom 28 Dávid Solar.
PODRAZENIE
Hrá sa zatiaľ veľmi svižne s minimom prerušení, prvú veľkú šancu mal Košičan Patlevič, ale Pukalík jeho pokus kryl.