Výber sezóny:
2018 / 2019
2019 / 2020
2020 / 2021
2021/2022
2022/2023
2023/2024
NA STIAHNUTIE
MAGAZÍN
MSVVaS
Úvod
Články
Všetky
Slovensko
Extraliga Seniori
Extraliga U16
Extraliga U19
Extraliga U10
Extraliga U14
Extraliga U12
ČS Superpohár
Reprezentácia
MS seniori
MS juniori
MS ženy
Zápasy
Turnaje
Masters
Rôzne
Zápisnice
ŠTK
Discpilinárna komisia
Ostatné
Turnaje
Slovensko
Zahranicie
Mamut Cup
Ostatné
Zahraničie
Švajčiarsko
Česko
ISBHF
Ostatné
Regióny
Nitra
Bratislava
Prešov
Turiec
Skalica
Pezinok
Trencín
Poprad
Košice
Senec
Foto
Rôzne
SHBÚ
Stanovy SHbÚ
Komisie
Výkonný výbor
Odkazy
História hokejbalu
O nás
Ligy
SLOVENSKÁ HOKEJBALOVÁ EXTRALIGA MUŽI
Rozpis
Tabuľka
Štatistiky
Kluby
SLOVENSKÁ HOKEJBALOVÁ EXTRALIGA U20
Rozpis
Tabuľka
Štatistiky
Kluby
SLOVENSKÁ HOKEJBALOVÁ EXTRALIGA U23+
Rozpis
Tabuľka
Štatistiky
Kluby
SLOVENSKÁ HOKEJBALOVÁ EXTRALIGA U18
Rozpis
Tabuľka
Štatistiky
Kluby
SLOVENSKÁ HOKEJBALOVÁ EXTRALIGA U16 VÝCHOD
Rozpis
Tabuľka
Štatistiky
Kluby
SLOVENSKÁ HOKEJBALOVÁ EXTRALIGA U16 ZÁPAD
Rozpis
Tabuľka
Štatistiky
Kluby
SLOVENSKÁ HOKEJBALOVÁ EXTRALIGA U14 ZÁPAD
Rozpis
Tabuľka
Štatistiky
Kluby
SLOVENSKÁ HOKEJBALOVÁ EXTRALIGA U14 VÝCHOD
Rozpis
Tabuľka
Štatistiky
Kluby
SLOVENSKÁ HOKEJBALOVÁ EXTRALIGA U12
Rozpis
Tabuľka
Štatistiky
Kluby
SLOVENSKÁ HOKEJBALOVÁ EXTRALIGA U12 ZÁPAD
Rozpis
Tabuľka
Štatistiky
Kluby
SLOVENSKÁ HOKEJBALOVÁ EXTRALIGA U12 VÝCHOD
Rozpis
Tabuľka
Štatistiky
Kluby
Mamut Cup 2023 Masters 35+
Rozpis
Tabuľka
Štatistiky
Kluby
President Cup U9 PC1 Sk. B
Rozpis
Tabuľka
Štatistiky
Kluby
President Cup U9 PC1 Sk. A
Rozpis
Tabuľka
Štatistiky
Kluby
President Cup U11 PC1 Sk. A
Rozpis
Tabuľka
Štatistiky
Kluby
President Cup U11 PC1 Sk. B
Rozpis
Tabuľka
Štatistiky
Kluby
Turnaje
Mamut Cup U18
Rozpis
Štatistiky
Kluby
Mamut Cup U23
Rozpis
Štatistiky
Kluby
Mamut Cup U20
Rozpis
Štatistiky
Kluby
Mamut Cup U16
Rozpis
Štatistiky
Kluby
Mamut Cup U10 Playoff
Rozpis
Štatistiky
Kluby
Mamut Cup U10 sk. B
Rozpis
Štatistiky
Kluby
Mamut Cup U10 sk. A
Rozpis
Štatistiky
Kluby
Mamut Cup U14
Rozpis
Štatistiky
Kluby
Mamut Cup U9 PlayOff
Rozpis
Štatistiky
Kluby
Mamut Cup U12
Rozpis
Štatistiky
Kluby
Mamut Cup U9 sk. A
Rozpis
Štatistiky
Kluby
Mamut Cup U9 sk. B
Rozpis
Štatistiky
Kluby
SLOVENSKÁ HOKEJBALOVÁ EXTRALIGA U14 FINAL
Rozpis
Štatistiky
Kluby
SLOVENSKÁ HOKEJBALOVÁ EXTRALIGA U16 FINAL
Rozpis
Štatistiky
Kluby
President Cup U11 - PC4
Rozpis
Štatistiky
Kluby
President Cup 4 U9
Rozpis
Štatistiky
Kluby
Medzištátne zápasy 2023
Rozpis
Štatistiky
Kluby
Česko-Slovenský Superpohár 2023
Rozpis
Štatistiky
Kluby
President Cup U11 - PC3
Rozpis
Štatistiky
Kluby
President Cup U9 - PC3 Finale
Rozpis
Štatistiky
Kluby
President Cup U9 - PC3 o 3. miesto
Rozpis
Štatistiky
Kluby
President Cup U9 - PC3 sk. A
Rozpis
Štatistiky
Kluby
President Cup U9 - PC3 sk. B
Rozpis
Štatistiky
Kluby
Winter Classic U18 2024
Rozpis
Štatistiky
Kluby
Winter Classic U16 2024
Rozpis
Štatistiky
Kluby
Winter Classic U14 2024
Rozpis
Štatistiky
Kluby
President Cup U9 PC1 o 3. miesto
Rozpis
Štatistiky
Kluby
President Cup U9 PC1 Finale
Rozpis
Štatistiky
Kluby
President Cup U11 PC1 o 7. miesto
Rozpis
Štatistiky
Kluby
President Cup U11 PC1 o 5. miesto
Rozpis
Štatistiky
Kluby
President Cup U11 PC1 PlayOff
Rozpis
Štatistiky
Kluby
President Cup U9 - PC2 sk. A
Rozpis
Štatistiky
Kluby
President Cup U9 - PC2 sk. B
Rozpis
Štatistiky
Kluby
President Cup 2023 U9 2 Final
Rozpis
Štatistiky
Kluby
President Cup U11 - PC2 sk. A
Rozpis
Štatistiky
Kluby
President Cup U11 - PC2 sk. B
Rozpis
Štatistiky
Kluby
President Cup 2023 U11 2 Final
Rozpis
Štatistiky
Kluby
Live zápisy
Kontakt
SLOVENSKÁ HOKEJBALOVÁ EXTRALIGA MUŽI
Rozpis 2023/2024
Rozpis
SLOVENSKÁ HOKEJBALOVÁ EXTRALIGA MUŽI
Rozpis
SLOVENSKÁ HOKEJBALOVÁ EXTRALIGA U20
Rozpis
SLOVENSKÁ HOKEJBALOVÁ EXTRALIGA U23+
Rozpis
SLOVENSKÁ HOKEJBALOVÁ EXTRALIGA U18
Rozpis
SLOVENSKÁ HOKEJBALOVÁ EXTRALIGA U16 VÝCHOD
Rozpis
SLOVENSKÁ HOKEJBALOVÁ EXTRALIGA U16 ZÁPAD
Rozpis
SLOVENSKÁ HOKEJBALOVÁ EXTRALIGA U14 ZÁPAD
Rozpis
SLOVENSKÁ HOKEJBALOVÁ EXTRALIGA U14 VÝCHOD
Rozpis
SLOVENSKÁ HOKEJBALOVÁ EXTRALIGA U12
Rozpis
SLOVENSKÁ HOKEJBALOVÁ EXTRALIGA U12 ZÁPAD
Rozpis
SLOVENSKÁ HOKEJBALOVÁ EXTRALIGA U12 VÝCHOD
Rozpis
Mamut Cup 2023 Masters 35+
Rozpis
President Cup U9 PC1 Sk. B
Rozpis
President Cup U9 PC1 Sk. A
Rozpis
President Cup U11 PC1 Sk. A
Rozpis
President Cup U11 PC1 Sk. B
PLAY OFF
1. kolo, Sobota, 06. 04. 2024
Čas
Domáci
Hostia
13:00
HBK PROTEF Považská Bystrica
9
0
HBC CESTY Košice
13:00
LG Zľavomat Bratislava
6
2
HMHK Vranov nad Topľou
13:00
HBK H+H Skalica
8
5
Leaders Ružinov
13:00
HK IMS-East Popradskí Piráti
3
1
HBK Nitrianski Rytieri
1. kolo, Nedeľa, 07. 04. 2024
Čas
Domáci
Hostia
11:00
HK IMS-East Popradskí Piráti
2
5
HBK Nitrianski Rytieri
13:00
HBK H+H Skalica
4
6
Leaders Ružinov
13:00
HBK PROTEF Považská Bystrica
3
2
HBC CESTY Košice
13:30
LG Zľavomat Bratislava
7
3
HMHK Vranov nad Topľou
1. kolo, Sobota, 13. 04. 2024
Čas
Domáci
Hostia
13:00
HBK Nitrianski Rytieri
3
4
HK IMS-East Popradskí Piráti
13:00
HBC CESTY Košice
1
3
HBK PROTEF Považská Bystrica
13:00
HMHK Vranov nad Topľou
2
6
LG Zľavomat Bratislava
13:00
Leaders Ružinov
1
5
HBK H+H Skalica
1. kolo, Nedeľa, 14. 04. 2024
Čas
Domáci
Hostia
11:00
HBK Nitrianski Rytieri
4
3
HK IMS-East Popradskí Piráti
13:00
Leaders Ružinov
2
3
HBK H+H Skalica
1. kolo, Sobota, 20. 04. 2024
Čas
Domáci
Hostia
13:00
HK IMS-East Popradskí Piráti
6
4
HBK Nitrianski Rytieri
2. kolo, Sobota, 27. 04. 2024
Čas
Domáci
Hostia
13:00
LG Zľavomat Bratislava
7
4
HK IMS-East Popradskí Piráti
13:00
HBK H+H Skalica
5
4
HBK PROTEF Považská Bystrica
2. kolo, Nedeľa, 28. 04. 2024
Čas
Domáci
Hostia
13:00
LG Zľavomat Bratislava
2
5
HK IMS-East Popradskí Piráti
13:00
HBK H+H Skalica
4
5
HBK PROTEF Považská Bystrica
2. kolo, Sobota, 04. 05. 2024
Čas
Domáci
Hostia
13:00
HK IMS-East Popradskí Piráti
1
5
LG Zľavomat Bratislava
13:00
HBK PROTEF Považská Bystrica
4
1
HBK H+H Skalica
2. kolo, Nedeľa, 05. 05. 2024
Čas
Domáci
Hostia
13:00
HBK PROTEF Považská Bystrica
1
2
HBK H+H Skalica
13:00
HK IMS-East Popradskí Piráti
6
5
LG Zľavomat Bratislava
2. kolo, Sobota, 11. 05. 2024
Čas
Domáci
Hostia
13:00
HBK H+H Skalica
2
3
HBK PROTEF Považská Bystrica
13:00
LG Zľavomat Bratislava
3
2
HK IMS-East Popradskí Piráti
3. kolo, Sobota, 18. 05. 2024
Čas
Domáci
Hostia
13:00
LG Zľavomat Bratislava
4
7
HBK PROTEF Považská Bystrica
3. kolo, Nedeľa, 19. 05. 2024
Čas
Domáci
Hostia
13:00
LG Zľavomat Bratislava
3
4
HBK PROTEF Považská Bystrica
3. kolo, Sobota, 25. 05. 2024
Čas
Domáci
Hostia
14:00
HBK PROTEF Považská Bystrica
4
6
LG Zľavomat Bratislava
3. kolo, Nedeľa, 26. 05. 2024
Čas
Domáci
Hostia
14:00
HBK PROTEF Považská Bystrica
3
0
LG Zľavomat Bratislava
1. kolo, Sobota, 09. 09. 2023
Čas
Domáci
Hostia
10:30
HBK Nitrianski Rytieri
0
4
HBK PROTEF Považská Bystrica
13:00
HBK H+H Skalica
8
0
LG Zľavomat Bratislava
13:00
ŠK 98 Pruské
3
6
HMHK Vranov nad Topľou
14:00
HK IMS-East Popradskí Piráti
7
5
HBC CESTY Košice
12. kolo, Sobota, 09. 09. 2023
Čas
Domáci
Hostia
11:00
Leaders Ružinov
7
1
HBK Kometa Vrútky
2. kolo, Piatok, 15. 09. 2023
Čas
Domáci
Hostia
13:00
HK IMS-East Popradskí Piráti
6
2
Leaders Ružinov
2. kolo, Sobota, 16. 09. 2023
Čas
Domáci
Hostia
13:00
LG Zľavomat Bratislava
2
8
HBK Nitrianski Rytieri
13:00
HBK Kometa Vrútky
3
4
ŠK 98 Pruské
13:00
HBC CESTY Košice
4
1
HMHK Vranov nad Topľou
13:00
HBK PROTEF Považská Bystrica
4
6
HBK H+H Skalica
3. kolo, Sobota, 23. 09. 2023
Čas
Domáci
Hostia
10:00
HBK H+H Skalica
5
3
HBK Nitrianski Rytieri
13:00
ŠK 98 Pruské
0
3
Leaders Ružinov
13:00
HBC CESTY Košice
6
1
HBK Kometa Vrútky
14:00
HK IMS-East Popradskí Piráti
2
4
LG Zľavomat Bratislava
4. kolo, Sobota, 30. 09. 2023
Čas
Domáci
Hostia
10:30
HBK Nitrianski Rytieri
2
0
HBC CESTY Košice
11:45
Leaders Ružinov
3
1
HMHK Vranov nad Topľou
13:00
HBK PROTEF Považská Bystrica
1
4
HK IMS-East Popradskí Piráti
13:00
HBK Kometa Vrútky
2
3
HBK H+H Skalica
14:00
LG Zľavomat Bratislava
12
1
ŠK 98 Pruské
5. kolo, Nedeľa, 01. 10. 2023
Čas
Domáci
Hostia
10:30
HBK Nitrianski Rytieri
3
1
HMHK Vranov nad Topľou
11:00
HBK H+H Skalica
5
2
HK IMS-East Popradskí Piráti
11:00
Leaders Ružinov
1
2
HBC CESTY Košice
13:00
ŠK 98 Pruské
0
3
HBK PROTEF Považská Bystrica
13:00
HBK Kometa Vrútky
0
4
LG Zľavomat Bratislava
6. kolo, Sobota, 14. 10. 2023
Čas
Domáci
Hostia
11:00
HBK Nitrianski Rytieri
2
5
HK IMS-East Popradskí Piráti
13:00
LG Zľavomat Bratislava
3
0
HBK PROTEF Považská Bystrica
13:00
ŠK 98 Pruské
2
7
HBC CESTY Košice
13:00
HBK H+H Skalica
2
3
Leaders Ružinov
15:00
HMHK Vranov nad Topľou
8
1
HBK Kometa Vrútky
7. kolo, Sobota, 21. 10. 2023
Čas
Domáci
Hostia
11:00
ŠK 98 Pruské
1
7
HBK Nitrianski Rytieri
13:00
HBK PROTEF Považská Bystrica
2
1
Leaders Ružinov
13:00
HBC CESTY Košice
4
5
LG Zľavomat Bratislava
14:00
HK IMS-East Popradskí Piráti
14
1
HBK Kometa Vrútky
15:00
HMHK Vranov nad Topľou
0
4
HBK H+H Skalica
8. kolo, Nedeľa, 22. 10. 2023
Čas
Domáci
Hostia
10:30
HBC CESTY Košice
2
4
HBK H+H Skalica
11:00
HMHK Vranov nad Topľou
5
3
LG Zľavomat Bratislava
11:00
Leaders Ružinov
1
2
HBK Nitrianski Rytieri
13:00
HBK PROTEF Považská Bystrica
5
0
HBK Kometa Vrútky
8. kolo, Sobota, 28. 10. 2023
Čas
Domáci
Hostia
11:00
HK IMS-East Popradskí Piráti
6
3
ŠK 98 Pruské
9. kolo, Sobota, 04. 11. 2023
Čas
Domáci
Hostia
11:00
HK IMS-East Popradskí Piráti
8
2
HMHK Vranov nad Topľou
13:00
HBC CESTY Košice
3
2
HBK PROTEF Považská Bystrica
13:00
LG Zľavomat Bratislava
4
2
Leaders Ružinov
13:00
HBK Kometa Vrútky
4
5
HBK Nitrianski Rytieri
13:00
HBK H+H Skalica
13
2
ŠK 98 Pruské
10. kolo, Sobota, 11. 11. 2023
Čas
Domáci
Hostia
10:30
HBK Nitrianski Rytieri
6
3
HBK H+H Skalica
11:45
Leaders Ružinov
4
3
ŠK 98 Pruské
13:00
HBK PROTEF Považská Bystrica
4
3
HMHK Vranov nad Topľou
14:00
LG Zľavomat Bratislava
9
3
HK IMS-East Popradskí Piráti
11. kolo, Sobota, 18. 11. 2023
Čas
Domáci
Hostia
10:30
HBK Nitrianski Rytieri
2
3
LG Zľavomat Bratislava
13:00
Leaders Ružinov
6
1
HK IMS-East Popradskí Piráti
13:00
HBK H+H Skalica
2
4
HBK PROTEF Považská Bystrica
13:00
ŠK 98 Pruské
3
2
HBK Kometa Vrútky
15:00
HMHK Vranov nad Topľou
1
5
HBC CESTY Košice
1. kolo, Sobota, 25. 11. 2023
Čas
Domáci
Hostia
13:00
HBK Kometa Vrútky
2
9
Leaders Ružinov
12. kolo, Sobota, 25. 11. 2023
Čas
Domáci
Hostia
13:00
HBC CESTY Košice
0
6
HK IMS-East Popradskí Piráti
13:00
LG Zľavomat Bratislava
7
3
HBK H+H Skalica
13:00
HBK PROTEF Považská Bystrica
2
3
HBK Nitrianski Rytieri
15:00
HMHK Vranov nad Topľou
4
5
ŠK 98 Pruské
3. kolo, Sobota, 24. 02. 2024
Čas
Domáci
Hostia
15:00
HMHK Vranov nad Topľou
2
4
HBK PROTEF Považská Bystrica
13. kolo, Sobota, 02. 03. 2024
Čas
Domáci
Hostia
10:30
HBK Nitrianski Rytieri
5
0
ŠK 98 Pruské
11:00
Leaders Ružinov
3
7
HBK PROTEF Považská Bystrica
13:00
HBK Kometa Vrútky
3
5
HK IMS-East Popradskí Piráti
13:00
HBK H+H Skalica
10
1
HMHK Vranov nad Topľou
14:00
LG Zľavomat Bratislava
5
2
HBC CESTY Košice
14. kolo, Nedeľa, 03. 03. 2024
Čas
Domáci
Hostia
10:30
HBK Nitrianski Rytieri
4
2
Leaders Ružinov
11:00
HBK H+H Skalica
9
2
HBC CESTY Košice
13:00
HBK Kometa Vrútky
1
7
HBK PROTEF Považská Bystrica
13:00
ŠK 98 Pruské
3
5
HK IMS-East Popradskí Piráti
14:00
LG Zľavomat Bratislava
7
2
HMHK Vranov nad Topľou
15. kolo, Sobota, 09. 03. 2024
Čas
Domáci
Hostia
11:00
Leaders Ružinov
2
5
HBK H+H Skalica
13:00
HBK PROTEF Považská Bystrica
4
2
LG Zľavomat Bratislava
13:00
HBK Kometa Vrútky
3
4
HMHK Vranov nad Topľou
13:00
HBC CESTY Košice
8
1
ŠK 98 Pruské
13:00
HK IMS-East Popradskí Piráti
4
1
HBK Nitrianski Rytieri
10. kolo, Nedeľa, 10. 03. 2024
Čas
Domáci
Hostia
13:00
HBK Kometa Vrútky
1
2
HBC CESTY Košice
16. kolo, Sobota, 16. 03. 2024
Čas
Domáci
Hostia
13:00
HK IMS-East Popradskí Piráti
4
5
HBK PROTEF Považská Bystrica
13:00
HBC CESTY Košice
3
1
Leaders Ružinov
13:00
ŠK 98 Pruské
3
8
LG Zľavomat Bratislava
13:00
HBK H+H Skalica
13
0
HBK Kometa Vrútky
15:00
HMHK Vranov nad Topľou
3
4
HBK Nitrianski Rytieri
17. kolo, Nedeľa, 17. 03. 2024
Čas
Domáci
Hostia
11:00
HMHK Vranov nad Topľou
6
5
Leaders Ružinov
11:00
HBC CESTY Košice
5
3
HBK Nitrianski Rytieri
17. kolo, Sobota, 23. 03. 2024
Čas
Domáci
Hostia
13:00
LG Zľavomat Bratislava
15
0
HBK Kometa Vrútky
13:00
HK IMS-East Popradskí Piráti
4
3
HBK H+H Skalica
13:00
HBK PROTEF Považská Bystrica
4
0
ŠK 98 Pruské
18. kolo, Sobota, 30. 03. 2024
Čas
Domáci
Hostia
13:00
HBK PROTEF Považská Bystrica
6
1
HBC CESTY Košice
13:00
HMHK Vranov nad Topľou
7
4
HK IMS-East Popradskí Piráti
13:00
HBK Nitrianski Rytieri
5
0
HBK Kometa Vrútky
13:00
ŠK 98 Pruské
2
11
HBK H+H Skalica
13:00
Leaders Ružinov
2
3
LG Zľavomat Bratislava