Rozlosovanie SHbE U14 sezóny 2018/19
Prinášame vám rozlosovanie Slovenskej hokejbalovej extraligy U14 sezóny 2018/19.
Slovenská hokejbalová extraliga 2018/19 - U14
1.turnaj | NEDEĽA 9.9.2018, Ihrisko: PB, Organizátor PB | |
11:00 | HBC DT Považská Bystrica | MŠK Spišská Belá |
12:00 | HBK Žochári Topoľčany | HK Sršne Košice |
13:00 | HBC Iepurii DNV | MŠK Spišská Belá |
14:00 | HBC DT Považská Bystrica | HBK Žochári Topoľčany |
15:00 | HBC Iepurii DNV | HK Sršne Košice |
16:00 | HBK Žochári Topoľčany | MŠK Spišská Belá |
17:00 | HBC DT Považská Bystrica | HK Sršne Košice |
1.turnaj | NEDEĽA 9.9.2018, Ihrisko: VR, Organizátor VR | |
10:00 | HBK Kometa Vrútky | HBK Iskra Banská Bystrica |
11:00 | HBK Medokýš Martin | ŠK Rebels 91 Topoľčany |
12:00 | HBK Kometa Vrútky | ŠK Žirafa Žilina |
13:00 | HBK Iskra Banská Bystrica | ŠK Rebels 91 Topoľčany |
14:00 | HBK Medokýš Martin | ŠK Žirafa Žilina |
15:00 | HBK Kometa Vrútky | ŠK Rebels 91 Topoľčany |
16:00 | HBK Medokýš Martin | HBK Iskra Banská Bystrica |
2.turnaj | NEDEĽA 7.10.2018, Ihrisko: ZA, Organizátor: BB | |
9:00 | HBK Iskra Banská Bystrica | HBK Žochári Topoľčany |
10:00 | ŠK Žirafa Žilina | HBC Iepurii DNV |
11:00 | ŠK Rebels 91 Topoľčany | HBC DT Považská Bystrica |
12:00 | ŠK Žirafa Žilina | HBK Žochári Topoľčany |
13:00 | ŠK Rebels 91 Topoľčany | HBC Iepurii DNV |
14:00 | HBK Iskra Banská Bystrica | HBC DT Považská Bystrica |
15:00 | ŠK Rebels 91 Topoľčany | HBK Žochári Topoľčany |
16:00 | HBK Iskra Banská Bystrica | HBC Iepurii DNV |
17:00 | ŠK Žirafa Žilina | HBC DT Považská Bystrica |
2.turnaj | NEDEĽA 7.10.2018, Ihrisko: SB, Organizátor: SB | |
10:00 | MŠK Spišská Belá | HK Sršne Košice |
11:00 | HBK Medokýš Martin | HBK Kometa Vrútky |
12:30 | HK Sršne Košice | HBK Kometa Vrútky |
13:30 | MŠK Spišská Belá | HBK Medokýš Martin |
15:00 | HK Sršne Košice | HBK Medokýš Martin |
16:00 | MŠK Spišská Belá | HBK Kometa Vrútky |
3.turnaj | NEDEĽA 18.11.2018, Ihrisko: VR, Organizátor MT | |
10:00 | HBK Medokýš Martin | HBC Iepurii DNV |
11:00 | HBK Kometa Vrútky | HBC DT Považská Bystrica |
12:00 | HBK Medokýš Martin | HBK Žochári Topoľčany |
13:00 | HBC Iepurii DNV | HBC DT Považská Bystrica |
14:00 | HBK Kometa Vrútky | HBK Žochári Topoľčany |
15:00 | HBK Medokýš Martin | HBC DT Považská Bystrica |
16:00 | HBK Kometa Vrútky | HBC Iepurii DNV |
3.turnaj | NEDEĽA 18.11.2018, Ihrisko: SB, Organizátor: SB | |
10:00 | MŠK Spišská Belá | ŠK Žirafa Žilina |
11:00 | HK Sršne Košice | HBK Iskra Banská Bystrica |
12:00 | MŠK Spišská Belá | ŠK Rebels 91 Topoľčany |
13:00 | ŠK Žirafa Žilina | HBK Iskra Banská Bystrica |
14:00 | HK Sršne Košice | ŠK Rebels 91 Topoľčany |
15:00 | MŠK Spišská Belá | HBK Iskra Banská Bystrica |
16:00 | HK Sršne Košice | ŠK Žirafa Žilina |
4.turnaj | NEDEĽA 27.1.2019, Ihr: ŠH ZA Bôrik, Organiz: ZA | |
9:00 | ŠK Rebels 91 Topoľčany | ŠK Žirafa Žilina |
10:00 | HBK Iskra Banská Bystrica | HK Sršne Košice |
11:00 | ŠK Žirafa Žilina | MŠK Spišská Belá |
12:00 | ŠK Rebels 91 Topoľčany | HBK Iskra Banská Bystrica |
13:00 | ŠK Žirafa Žilina | HK Sršne Košice |
14:00 | ŠK Rebels 91 Topoľčany | MŠK Spišská Belá |
15:00 | HBK Iskra Banská Bystrica | ŠK Žirafa Žilina |
16:00 | ŠK Rebels 91 Topoľčany | HK Sršne Košice |
17:00 | HBK Iskra Banská Bystrica | MŠK Spišská Belá |
4.turnaj | NEDEĽA 27.1.2019, Ihr: ŠH MT Podháj, Org: ŽTO | |
9:00 | HBK Žochári Topoľčany | HBC Iepurii DNV |
10:00 | HBC DT Považská Bystrica | HBK Medokýš Martin |
11:00 | HBC Iepurii DNV | HBK Kometa Vrútky |
12:00 | HBK Žochári Topoľčany | HBC DT Považská Bystrica |
13:00 | HBC Iepurii DNV | HBK Medokýš Martin |
14:00 | HBK Žochári Topoľčany | HBK Kometa Vrútky |
15:00 | HBC DT Považská Bystrica | HBC Iepurii DNV |
16:00 | HBK Žochári Topoľčany | HBK Medokýš Martin |
17:00 | HBC DT Považská Bystrica | HBK Kometa Vrútky |
5.turnaj | NEDEĽA 10.3.2019, Ihrisko DNV, Organizátor: DNV | |
9:00 | HBC Iepurii DNV | ŠK Rebels 91 Topoľčany |
10:00 | HBC DT Považská Bystrica | ŠK Žirafa Žilina |
11:00 | HBK Žochári Topoľčany | HBK Iskra Banská Bystrica |
12:00 | HBC DT Považská Bystrica | ŠK Rebels 91 Topoľčany |
13:00 | HBK Žochári Topoľčany | ŠK Žirafa Žilina |
14:00 | HBC Iepurii DNV | HBK Iskra Banská Bystrica |
15:00 | HBK Žochári Topoľčany | ŠK Rebels 91 Topoľčany |
16:00 | HBC Iepurii DNV | ŠK Žirafa Žilina |
17:00 | HBC DT Považská Bystrica | HBK Iskra Banská Bystrica |
5.turnaj | NEDEĽA 10.3.2019, Ihrisko: VR, Organizátor VR | |
10:00 | HBK Kometa Vrútky | HBK Medokýš Martin |
11:00 | HK Sršne Košice | MŠK Spišská Belá |
12:30 | HBK Medokýš Martin | MŠK Spišská Belá |
13:30 | HBK Kometa Vrútky | HK Sršne Košice |
15:00 | HBK Medokýš Martin | HK Sršne Košice |
16:00 | HBK Kometa Vrútky | MŠK Spišská Belá |
6.turnaj | SOBOTA 28.4.2019, Ihrisko TO, Organizátor: RTO | |
10:00 | ŠK Rebels 91 Topoľčany | HBK Medokýš Martin |
11:00 | ŠK Žirafa Žilina | HBK Kometa Vrútky |
12:00 | HBK Iskra Banská Bystrica | HBK Medokýš Martin |
13:00 | ŠK Žirafa Žilina | ŠK Rebels 91 Topoľčany |
14:00 | HBK Iskra Banská Bystrica | HBK Kometa Vrútky |
15:00 | ŠK Žirafa Žilina | HBK Medokýš Martin |
16:00 | ŠK Rebels 91 Topoľčany | HBK Kometa Vrútky |
6.turnaj | SOBOTA 28.4.2019, Ihrisko: KE, Organizátor: KE | |
10:00 | HK Sršne Košice | HBK Žochári Topoľčany |
11:00 | MŠK Spišská Belá | HBC Iepurii DNV |
12:00 | HK Sršne Košice | HBC DT Považská Bystrica |
13:00 | HBC Iepurii DNV | HBK Žochári Topoľčany |
14:00 | MŠK Spišská Belá | HBC DT Považská Bystrica |
15:00 | HK Sršne Košice | HBC Iepurii DNV |
16:00 | MŠK Spišská Belá | HBK Žochári Topoľčany |