Power play hostí.
45’
Drgoň v ďalšej obrovskej šanci, Skalica drží hru v útočnom pásme.
45’
Ružinov potrebuje dostať loptu do pásma a prerušiť hru, očakávame, že tréner Hojer stiahne Juríčka z bránky. Vhadzuje sa však po jeho pravici.
44’
Hostia sú v plnom počte.
42’
Drgoň mohol defininitívne rozhodnúť, ale spomedzi kruhov minul.
42’
41’
Nádherná spätná prihrávka Dávida Janáča na Holazu, Skaličania otáčajú skóre. A to ešte majú k dobru 76 sekúnd presilovky 5 na 4.
41’
GÓL!
40:25 - GÓL HBK hokejmarket Skalica
Gól počas presilovky hráč s číslom 16 Michal Holaza.
Asistencia hráč s číslom 87 David Janáč.
41’
40’
TREST
39:42 - trest Leaders Ružinov
Hráč s číslom 10 Radovan Cerjan.
VRAZENIE NA MANTINEL
vylúčenie na 2. min.
Cerjan to prehnal v aktivite v útočnom pásme, Skaličania budú hrať opäť 5 na 3, vylúčenému Holzerovi chýba z trestu minúta a 9 sekúnd.
Sobolova strela zapadla do bránky, domáci budú navyše pokračovať v presilovke 5 na 4 minútu a 33 sekúnd.
40’
GÓL!
39:16 - GÓL HBK hokejmarket Skalica
Gól počas presilovky hráč s číslom 52 Milan Sobol.
Asistencia hráč s číslom 12 Peter Janáč.
40’
39’
TREST
38:50 - trest Leaders Ružinov
Hráč s číslom 81 Branislav Holzer.
SEKANIE
Holzer zatiahol ručnú brzdu, Ružinovčanov čaká dvojnásobné oslabenie, ktoré bude trvať minútu a 13 sekúnd. Ak samozrejme domáci nevyužijú presilovku.
39’
Ružinov je pod tlakom, ale Skaličanov výborne bráni pozične a nedovoľuje im rozvinúť súvislejšiu kombináciu.
39’
39’
TREST
38:03 - trest Leaders Ružinov
Hráč s číslom 25 Jakub Cvik.
NEDOVOLENÁ HRA VYSOKOU HOKEJKOU
37’
TREST
36:03 - trest Leaders Ružinov
Cvik trafil Krýdla hokejkou, dostáva dvojnásobný menší trest za hru so zdvihnutou hokejkou.
Bobál teraz vycvičil skalickú obranu i brankára Poláčka a posiela Ružinov do vedenia!
35’
35’
GÓL!
34:35 - GÓL Leaders Ružinov
Gól hráč s číslom 66 Filip Bobál.
Asistencia hráč s číslom 10 Radovan Cerjan.
Weber dobre zareagoval na dorážku po strele Cvika, zápas dostal nový náboj.
33’
33’
GÓL!
32:04 - GÓL Leaders Ružinov
Gól hráč s číslom 4 Matej Weber.
Asistencia hráč s číslom 25 Jakub Cvik.
Asistencia hráč s číslom 7 Jozef Fabián.
Ružinov vstúpil do tretiny odhodlaní, jeho hráči sa povzbudzujú aj na striedačke.
32’
Začala sa 3. tretina.
31’
31’
Skončila sa 2. tretina.
31’
Dávid Janáč iba vyprášil strelou výstroj brankára Juríčka.
30’
Simonova strela od modrej čiary nenarobila Poláčkovi veľké starosti.
29’
Domáci sú v plnom počte.
27’
Bánoczký nedokázal skákajúcu loptičku skrotiť pred bránkou, na opačnej strane Nečas nedočiahol na tvrdú strelu Drgoňa. Skalica sa dnes zatiaľ bráni výborne.
27’
25’
TREST
24:47 - trest HBK hokejmarket Skalica
Hráč s číslom 52 Milan Sobol.
NEDOVOLENÉ BRÁNENIE
Sobol opäť na strestnej lavici, dokážu Ružinovčania konečne potrestať tento faul?
25’
Špírek utiekol po ľavej strane, naservíroval loptičku Dávidovi Janáčovi, ale Juríček včas spojil betóny a túto gólovú šancu likviduje!
23’
Hudák s Weberom teraz zamotali hlavy skalicým obrancom, ale Hübl strelu Hudáka zblokoval.
22’
Konečne sa začalo hrať.
21’
21’
Tak pauza bude napokon dlhšia, keďže rozhodca Gondora potrebuje väčšie ošetrenie, ozveme sa vám hneď, ako sa začne hrať.
21’
Po ošetrení sa bude opäť hrať.
21’
Nepríjemný moment sa teraz odohral za bránkou Ružinova, jeden z arbitrov Gondora dostal hokejkou do tváre a musí byť ošetrený.
21’
Skalica sa pohodlne ubránila, Ružinovu chýba v ofenzíve viac šťavy.
18’
TREST
15:15 - trest HBK hokejmarket Skalica
DRŽANIE HOKEJKY
Sobol ide na trestnú lavicu už po 15 sekundách hry.
16’
Začala sa 2. tretina.
16’
16’
Skončila sa 1. tretina.
16’
Domáci sa už zrejme ubránia, hostí nepúšťajú v oslabení k ničomu.
15’
Nečas využil v oslabení chybu hostí pri rozohrávke, dostal sa pred Juríčka, ale výbornú príležitosť nevyužil.
14’
TREST
12:54 - trest HBK hokejmarket Skalica
Hráč s číslom 4 Radovan Zelenka.
Ideálna šanca pre hostí na vyrovnanie.
13’
Skalica sa natlačila do pásma, Zelenka vystrelil, Holaza sa snažil doraziť loptičku do siete. Skaličania už dvíhali ruky, ale zrejme sa loptička odrazila od žŕdky!
13’
Simon sa ocitol v dobre pozícii, ale nedokázal doraziť loptičku do siete.
11’
Po strele jedného z Ružinovčanov teraz zvonila žŕdka Poláčkovej bránky!
9’
Nečas teraz hľadal Poláka, obaja si potom úlohy vymenili, vzápätí sme videli tvrdé súboje pri mantineli.
9’
8’
Hra sa po vedúcom góle Skalice upokojila, hostia sa snažia niečo vymyslieť.
8’
Skalica otvára skóre, presadil sa RADOVAN DRGOŇ.
5’
GÓL!
4:39 - GÓL HBK hokejmarket Skalica
Gól počas presilovky hráč s číslom 17 Radovan Drgoň.
Asistencia hráč s číslom 52 Milan Sobol.
Asistencia hráč s číslom 39 Martin Hübl.
5’
Strela Sobola, Juríček kryje.
5’
4’
TREST
3:07 - trest Leaders Ružinov
Hráč s číslom 7 Jozef Fabián.
PODRAZENIE
Fabián podrazil v úniku Janáča, domáci budú hrať prvú presilovku zápasu.
Prvý zákrok Juríčka, loptu pohodlne skrotil v lapačke.
4’
Od začiatlku sa hrá veľmi svižne, svedčí o tom fakt, že prvé prerušenie hry bolo až po 158 sekundách.
3’
Začala sa 1. tretina.
Ružinov: Juríček - Cvik, Hojer, Al-Asheri, Šimora, Farkaš, Fabián - Weber, Behúl, Hudák, Simon, Holzer, Bánoczký, Bobál, Vaňo, Cerjan
Skalica: Poláček - Zelenka, Kovalovský, Pe. Janáč, Holaza, Drgoň, Krýdl, Škadra, Nečas, Hübl, Sobol, Špírek, D. Janáč, Polák
V Skalici je teplé slnenčné počasie, obe mužstvá sa už rozcvičujú. Tréneri pošlú do hry tieto zostavy.
Skalickí hráči i hráči Ružinova však sledujú náš prenos od počítačov, takže ich touto cestou pozdravujeme.
Hosťom z Ružinova chýbajú útočník Huber a obranca Blahut.
Skaličania dnes nastúpia bez niekoľkých opôr, chýbajú im obranca Salajka a útočníci Vadík a Martinusík. Práve útočné duo bude pre domácich citeľné oslabenia, keďže Martinusík vedie tabuľku kanonierov, Vadík je tretí.
Skaličania v šiesticch zápasoch päťkrát triumfovali, Ružinov má na konte zo šiestich zápasov štyri výhry. Bratislavčania mohli byť na tom ešte lepšie, ale kvôli nezabezpečenej zdravotníckej služby prehrali jeden duel kontumačne 0:5. Ružinov je však jediný tím v lige, ktorý v tejto sezóne v riadnom hracom čase ešte neprehral.
Vítame vás na zápase 7. kola Slovenskej hokejbalovej extraligy mužov, v ktorom líder zo Skalice prvíta hokejbalistov Ružinova. Ide teda o šláger kola.