GÓL!
45:37 - GÓL HBK PROTEF Považská Bystrica
Gól v predĺžení hráč s číslom 44 Andrej Straka.
Asistencia hráč s číslom 11 Matúš Korbáš.
Ani 45 minút nestačilo na to, aby v Skalici padol gól. Rozhodovať sa bude v 10-minútovom predĺžení, ak sa ani v tom nerozhodne, nasleduje séria piatich nájazdov.
46’
Skončila sa 3. tretina.
46’
46’
TREST
40:11 - trest HBK Hokejmarket Skalica
Hráč s číslom 9 Richard Válek.
PODRAZENIE
vylúčenie na 2. min.
41’
40’
TREST
39:26 - trest HBK PROTEF Považská Bystrica
Hráč s číslom 23 Lukáš Bednár.
NAPADNUTIE
Začala sa 3. tretina.
31’
Po 30 minútach je nerozhodný stav a je jasné, že o titule rozhodne jeden gól. Obe mužstvá pozorne bránia, nie je to úplne atraktívny hokejbal, ale obe mužstvá hrajú účelne a pozorne. Sme zvedaví na tretiu tretinu, v ktorej sa môže a nemusí rozhodnúť.
31’
Skončila sa 2. tretina.
31’
TREST
23:41 - trest HBK Hokejmarket Skalica
Hráč s číslom 75 Róbert Mikeska.
NEDOVOLENÉ BRÁNENIE
24’
22’
TREST
21:44 - trest HBK PROTEF Považská Bystrica
Hráč s číslom 93 Jakub Linet.
NEDOVOLENÁ HRA VYSOKOU HOKEJKOU
19’
TREST
18:12 - trest HBK PROTEF Považská Bystrica
Hráč s číslom 86 Vladimír Omelka.
SEKNUTIE
Začala sa 2. tretina.
16’
Skončila sa 1. tretina.
16’
TREST
14:40 - trest HBK Hokejmarket Skalica
Hráč s číslom 3 Marek Štepanovský.
15’
Začala sa 1. tretina.
9’
TREST
8:34 - trest HBK Hokejmarket Skalica
Hráč s číslom 21 Lukáš Horváth.
DRŽANIE
9’
Dnešný zápas povedú arbitri Marek Kralovič a Peter Hriško, pripravený bude aj náhradník Igor Neczli.
Vedenie skalického klubu sa pred zápasom poďakovalo sponzorom za podporu, bez nich by hráči nedosahovali také výsledky, aké sa im darili v uplynulých rokoch.
Skaličania majú na svojom konte dva tituly, Považská Bystrica jeden. Tešíme sa na tento zaujímavý duel, hrať sa bude pred vynikajúcou kulisou. Vyšlo nám aj počasie, je príjemne teplo, ale nie horúco, ako pred týždňom na Považí.
Dnešný zápas rozhodne o tom, kto sa stane majstrom SR v sezóne 2022/2023. Stav série je vyrovnaný 2:2. V prvom dueli zvíťazili Považania 3:1, v druhom zasa rovnakým výsledkom Skalica. Záhoráci zvíťazili aj v treťom zápase 6:2, vo štvrtom prehrali 1:4.
Vítame vás pri sledovaní online prenosu z piateho zápasu finále Slovenskej hokejbalovej extraligy mužov.
BRANKÁR
Do bránky tímu HBK Hokejmarket Skalica nastupuje hráč s číslom 33 Peter Kučera
BRANKÁR
Do bránky tímu HBK PROTEF Považská Bystrica nastupuje hráč s číslom 2 Peter Buliš