Rozpis MS vo Švajčiarsku, Slováci začnú proti Haiti, Slovenky proti USA

Kompletný rozpis zápasov MS vo Švajčiarku

A-skupina (VISP)

21. júna
09.00 Grécko - Veľká Británia
11.15 SLOVENSKO - Haiti

22. júna
13.30 Kanada - Veľká Británia
18.15 Grécko - SLOVENSKO

23. júna
09.00 Haiti - Veľká Británia
11.15 Kanada - Grécko

24. júna
09.00 Grécko - Haiti
20.15 SLOVENSKO - Kanada

25. júna 
12.45 Veľká Británia - SLOVENSKO
20.00 Haiti - Kanada

26. júna
horší 4A1/4A2 - 1B
lepší 4A1/4A2 - 2B

27. júna
13.00 štvrťfinále 1
15.30 štvrťfinále 2
18.00 štvrťfinále 3
20.30 štvrťfinále 4

28. júna
14.00 o 7. miesto
15.30 semifinále 1
18.00 semifinále 2
19.00 o 5. miesto

29. júna
13.00 o bronz
16.00 finále

B-skupina (VISP)

21. júna
13.30 Taliansko - Fínsko
20.00 Švajčiarsko - USA

22. júna
11.15 Česko - Taliansko 
20.30 Fínsko - Švajčiarsko

23. júna
18.00 Švajčiarsko - Česko
20.15 USA - Fínsko

24. júna 
13.30 USA - Taliansko
15.45 Fínsko - Česko

25. júna
10.30 Česko - USA
17.30 Taliansko - Švajčiarsko

ŽENY (VISP & RARON)

22. júna
09.00 USA - SLOVENSKO
10.30 Veľká Británia - Spojené národy (UNN)
16.00 Švajčiarsko - Česko
19.30 Kanada - UNN

23. júna
09.00 SLOVENSKO - Veľká Británia
13.30 USA - Švajčiarsko
15.45 Česko - Kanada
15.45 SLOVENSKO - UNN

24. júna
09.00 Veľká Británia - USA
11.15 Kanada - SLOVENSKO
11.15 UNN - Česko
18.00 Kanada - Švajčiarsko
20.15 Česko - USA

25. júna
11.15 UNN - Švajčiarsko
15.00 USA - Kanada
15.45 Česko - Veľká Británia
20.30 Švajčiarsko - SLOVENSKO 

26. júna
11.30 Veľká Británia - Kanada
12.30 UNN - USA
15.00 SLOVENSKO - Česko
19.00 Švajčiarsko - Veľká Británia

27. júna
08.00 semifinále 1
10.30 semifinále 2
10.30 o 5. až 7. miesto
20.30 o 5. až 7. miesto 

28. júna
13.00 o bronz
16.30 o 5. miesto
20.30 finále

B-kategória (RARON)

21. júna
09.00 Libanon - Kajmanské ostrovy
11.15 Portugalsko - Francúzsko
13.30 Arménsko - Bermuda

22. júna
12.45 Bermuda - Libanon
15.00 Kajmanské ostrovy - Portugalsko
17.15 Francúzsko - Arménsko

23. júna
11.15 Portugalsko - Arménsko
13.30 Libanon - Francúzsko
18.00 Bermuda - Kajmanské ostrovy

24. júna
13.30 Bermuda - Francúzsko
15.45 Kajmanské ostrovy - Arménsko
18.00 Libanon - Portugalsko

25. júna
09.00 Francúzsko - Kajmanské ostrovy
13.30 Portugalsko - Bermuda
18.00 Arménsko - Libanon

27. júna
08.00 štvrťfinále 1
13.00 štvrťfinále 2
15.30 štvrťfinále 3
18.00 štvrťfinále 4

28. júna
08.00 semifinále 1
09.00 o 5. miesto
10.30 semifinále 2
11.30 o 7. miesto

29. júna
09.30 o bronz
10.00 finále