Na Memoriáli J. Zonzela triumf Martinčanov (VIDEO)

Počas víkendu 16-17.8.2022 sa odohral na martinskej Sokolovni už štvrtý ročník turnaja, ktorý je taktiež spomienkou na dobrého kamaráta, hokejbalistu Ďura Zonzela.

Turnaja sa tento rok zúčastnilo 9 mužstiev. Počasie vyšlo ako každoročne na jednotku a tak sa dali vidieť krásne zápasy, fair-play hra, perfektné výkony hráčov a brankárov, ktorí bojovali hlavne s teplom.

Po prvom dni jedno mužstvo nepostupovalo, takže aj v sobotných zápasoch sa malo o čo bojovať. Čierny Peter zostal chlapcom z Pezinku, ktorí po sympatických výkonoch skončili na 9.mieste. V nedeľu začali štvrťfinálové boje, po ktorých turnaj skončil pre tímy z Považského Podhradia, Košíc, Prívalu a Popradu. V semifinále sa stretli dvojice Jurko Team - Sever a Medokýšu Martin - Záhorie. Na treťom mieste sa umiestnili chalani zo Severu a chalani z Medokýš Martin bojovným výkonom porazili tesným výsledkom 2:0 Jurko Team. Stali sa tak VÍŤAZMI celého turnaja a získali miestenku na ORSAGH CUP 2023,

Individuálne ocenenia tento rok ovládli hráči majstrovského Medokýšu. 

Najlepším obrancom sa stal Adam Hanus a najlepším strelcom turnaja sa stal Radovan Cerjan
Najlepší brankár turnaja sa stal Radek Romaník zo Záhorie a cenu najlepšieho hráča turnaja získal Peter Melcher z Jurko Team.

I. Tesárová