Briti nominovali na MS juniorov

Vedenie reprezentácie Veľkej Británie chlapcov do 16 a 18 rokov zverejnilo nominácie na MS do Žiliny (1.-4. júna 2021) a na MS do Švajčiarska (22.-27. júna 2021).

"Aj keď je to frustrujúce, že sa MS odložili o jeden rok, dúfame, že náš tím vyťaží čo najviac z času, ktorý teraz využijeme na prípravu. Veríme, že zostaneme zdraví, a že sa posunieme dopredu," uviedol na sociálnej sieti tréner Carl Graham.
 
Podobne reagoval aj Ali Cree, šéf hokejbalu na Britských ostrovch. "Naši chlapci z U18 sa chcú počas dlhého času ktorý zostáva do MS čo najlepšie pripraviť. Snažíme sa byť každý deň lepší. Verím, že toto jadro hráčov bude hrať skvelé zápasy proti favoritom."

nominácia U16:

Trim Blavo, Jesse Jeer, Dominic Rae, Ahmad Shahid, Owen Stevenson (všetci Ealing Eagles), Charlie Dennis, Corey Durose, Joe Howie, Max Rolley (všetci Nottingham Huskies), Tyler De La Bertouche, Dylan Holicka, Kaloyan Popov, Theo Sire, Oliver Wagg, James White (všetci London Capitals), Ethan Edge, George Mullan (obaja Sheffield Steelers), Callum McGrellis (Glasgow Phoenix), Johny Paterson, Jamie Wilson (obaja Ball Hockey Ayrshire), Andy Heath 

nominácia U18

Hadden Bolstridge, Ben Clayton, Aidan Cox, Finley Heywood, Joe Howie, Ben Boyle, Jacob  Taylor, Jack Urquhart, Tom Webb (všetci Nottingham Wolves), Josh Bonewell, Jaidyn Macdonald (obaja Sheffield Steelers), Jack Bourne (Hull Riverkings), Jay Cairns, Stuart Jackson (obaja Stanley Stingers), Marcus Cyrille (London Knights), Adam Harrison (Twisters BHC), Callum McGrellis (Glasgow Phoenix), Allister Rae (Ealing Eagles), Ryan Waters (Ball Hockey Ayrshire)