Engerau Arénu spestril nový rodinný klub

Engerau Aréna pokračuje vo svojom zveľaďovaní, po novom prostredí, kde si môžu oddýchnuť všetci fanúšikovia, príde onedlho aj ihrisko pre deti.


V Bratislave priaznivci holejbalu vystupujúci pod názvom Národná hokejbalová organizácia, ktorá je riadnym členom SHbÚ, otvorili ďalšie miesto pre športovcov a fanúšikov. Súčasťou rozrastajúcej sa Engerau arény sa tak stal Klub NHBO, ktorý je prístupný len a len výhradne hokejbalistom, ale aj fanúšikom a rodinám hráčov. "Súčasťou členstva Klubu NHBO je aj poslňovňa. Sledovať tu môžete všetky prenosy od výmyslu sveta či pochutnať si na domácej pizze. Odreagovanie je možné pri biliarde alebo šípkach. Samozrejme tu je aj komisionálny predaj výstroje a hokejok, či kus hokejbalovej histórie," hovorí konateľ spoločnosti NHBO Igor Varga.

Klud, ktorý dýcha rodinnou atmosférou však nie jto jediné, čo budú môcť hokejbaloví priaznivci obdivovať. ."Začíname stavať v zadnej časti tretia etapa projektu a to je detské hokejbalové ihrisko pre školskú ligu, ktorú budeme spúšťať od septembra," pokračuje Varga. Prostredie klubu si už vyskúšalo množstvo hráčov i fanúšikov a z ohlasov je zrejmé, že sa tu cítili výborne. Igor Varga naše slová podčiarkuje: "Pevne veríme že tento hokejbalový svet si obľúbia všetci nadšenci tohto športu. Tu sa môžete cítiť ako doma a v kľude si môžete u nás vyložiť nohy."