Kompletný rozpis zápasov MS Košice 2019
Prinášame vám kompletný rozpis a časy zápasov majstrovstiev sveta v hokejbale Košice 2019.
V prílohe si môžete stiahnuť kompletný rozpis MS
Ponúkame zároveň aj prehľad všetkých zápasov:
A-kategória
A-skupina: SLOVENSKO, Česko, USA, Fínsko, Francúzsko
B-skupina: Kanada, Grécko, Švajčiarsko, Taliansko, Haiti
Q-kategória:
Hong Kong, Arménsko, Libanon, Veľká Británia, Kajmanské ostrovy, Bermuda
Ženy:
SLOVENSKO, Česko, Kanada, USA, Veľká Británia
Program MS:
Piatok 14. júna - Steel Aréna
10.30 Švajčiarsko - Grécko
12.45 Taliansko - Kanada
15.00 SLOVENSKO - Kanada - ženy
17.00 otvárací ceremoniál
18.30 Fínsko - SLOVENSKO
21.00 USA - Česko
tréningová hala
15.00 Arménsko - Libanon
18.30 Veľká Británia - Česko - ženy
21.00 Hong Kong - Kajmanské ostrovy
Sobota 15. júna - Steel Aréna
10.00 Grécko - Haiti
12.15 Kanada - Švajčiarsko
14.30 USA - SLOVENSKO - ženy
16.30 exhibícia SLOVENSKO masters - SLOVENSKO legendy
18.00 SLOVENSKO - USA
20.30 Česko - Veľká Británia
tréningová hala
15.30 Libanon - Kajmanské ostrovy
18.00 Bermuda - Arménsko
20.30 Veľká Británia - Česko - ženy
Nedeľa 16. júna - Steel Aréna
10.00 Taliansko - Švajčiarsko
12.15 Haiti - Kanada
14.30 Česko - USA - ženy
17.00 Veľká Británia - SLOVENSKO
19.15 Fínsko - USA
tréningová hala
14.30 Kanada - Veľká Británia - ženy
17.00 Libanon - Hong Kong
19.15 Kajmanské ostrovy - Bermuda
Pondelok 17. júna - Steel Aréna
12:30 USA - Veľká Británia
14.45 Grécko - Taliansko
17.00 Švajčiarsko - Haiti
19.15 Česko - Fínsko
tréningová hala
12.30 Arménsko - Hong Kong
14.45 Česko - Kanada - ženy
17.00 Veľká Británia - SLOVENSKO - ženy
19.15 Bermuda - Libanon
Utorok 18. júna - Steel Aréna
12.15 Haiti - Taliansko
14.30 Veľká Británia - Fínsko
17.00 SLOVENSKO - Česko
19.15 Kanada - Grécko
tréningová hala
12.15 Kajmanské ostrovy - Arménsko
14.30 SLOVENSKO - Česko - ženy
17.00 Kanada - USA - ženy
19.15 Hong Kong - Bermuda
Streda 19. Júna - Steel Aréna
10.15 4A1 - 1Q/2Q
12.30 4A2 - 1Q/2Q
14.45 5A1 - 5A2
17.00 3Q - 4Q
19.15 1Ž - 3Ž
tréningová hala
17.00 4Ž - 3Ž
19.00 prehra 4A1/1Q/2Q - 4A2/1Q/2Q
Štvtrok 20. júna - Steel Aréna
11.30 2A1 - 3A2
14.00 2A2 - 3A1
16.30 1A2 - víťaz 4A1/1Q/2Q
19.00 1A1 - víťaz 4A2/1Q/2Q
tréningová hala
09:15 3Q - 5Q
11.30 prehra 4A1/1Q/2Q - 5A1
14.00 prehra 4A2/1Q/2Q - LA2
16.30 2Ž - 3Ž
19.00 5Ž - 4Ž
Piatok 21. júna - Steel Aréna
10.15 4Q - 5Q
12.30 5A2 - prehra 4A1/1Q/2Q
14.45 1Ž - 2Ž
17.30 semifinále - muži
20.00 semifinále - muži
tréningová hala
12.30 5A1 - prehra 4A2/1Q/2Q
14.45 kvalifikácia Q
17.30 kvalifikácia Q
20.00 zápas o umiestnenie
Sobota 22. júna - Steel Aréna
08.00 finále Q
10.30 o bronz - ženy
13.00 finále - ženy
16.00 o bronz - muži
19.00 finále - muži
tréningová hala
08.30 zápas o bronz Q
11.00 zápas o 7. miesto
13.00 SVK 23 - Tím z Q skupiny
15.00 SVK 18 ženy - 5. tím ženskej časti
17.00 zápas o 5. miesto