Turnaje články

Sharks Zvolen získal ôsmy triumf na Országh Cupe
Víťaznú trofej na 10. ročníku Országh Cupu 2019 získali hráči Sharks Zvolen, bol to už ich ôsmy triumf v histórii turnaja. Vo finále si "žraloci" poradili so Spišskou Novou Vsou 1:0, bronz putuje do Dubnice. Na turnaji sa predstavil aj reprezentačný výber Slovenska do 23 rokov, ktorý stroskotal v predkole play off.
Striebro pre Rebelky, celkový triumf pre Kyjov (FOTO)
V Skalici sa v sobotu konal tretí turnaj juhomoravského preboru, domáce Rebelky na ňom obsadili druhé miesto.
Országh Cup po desiaty raz, opäť sľubuje kvalitu
Túto sobotu sa v Banskej Bystrici začne jeden z najväčších hokejbalových turnajov na Slovensku Országh Cup. Ide už o 10. ročník a o tom, že je tento turnaj veľmi obľúbený, svedčí aj účasť mnohých hokejistov. V spolupráci s youtube kanálom PROTEF Považská Bystrica navyše môžete všetky duely z hlavnej haly sledovať naživo.
Rebelky hostia Juhomoravský prebor, chcú uspieť
V Skalici sa v sobotu uskutoční hokejbalový turnaj žien, skalické Rebelky v ňom privítajú tri české tímy.
Na Mamut Cupe U20 triumf Svitu
Prinášame vám výsledkový servis z turnaja Mamut Cup U20.
Na Mamut Cupe U16 triumf Vrútok (FOTO)
Prinášame vám výsledkový sumár turnaja Mamut Cup U16.
Rozlosovanie zápasov Mamut Cupu U12
Rozlosovanie zápasov Mamut Cupu U12.
Rozlosovanie zápasov Mamut Cupu U8
Rozlosovanie zápasov Mamut Cupu U8.
Mamut Cup U23: Triumf Popradu
Prinášame vám sumáre zápasov z turnaja Mamut Cup U23.
Fotomomenty z Mamut Cupu U18
Prinášame vám fotogalériu od Jakuba Homoľu z víkendového turnaja Mamut Cup U18.
Na Mamut Cupe U18 triumf Vrútok
Na Mamut Cupe v kategórii do 18 rokov v Bratislave získali prvenstvo hokejbalisti Vrútok.