1 - 4
Konečný výsledok
HBK PROTEF Považská Bystrica
Koniec zápasu

Považská Bystrica potrebuje na postup do finále zvíťaziť už len raz, v Skalici splnila úlohu na 100 percent. Ďakujeme za pozornosť a s týmto konštatovaním sa tešíme na ďalšie prenosy.
44’
Zápas nám spestrila bitka, tak trochu zbytočná, už sa hrá ďalej.
44’
44’
vylúčenie na 10. min.
44’
TREST
27662
44’
TREST
HRUBOSŤ
+ vylúčenie na 2. min.
44’
Poliaček v obrovskej šanci zlyhal, mohlo byť definitívne po zápase.
44’
Hostia sa už nehrnú do útoku, ich taktika je jasná.
43’
Skvelá individuálna kombinácia dvojice Oravec - Teplický znamená vedenie hostí o dva góly, zápas je zrejme rozhodnutý.
42’
42’
GÓL!
41:15 - GÓL HBK PROTEF Považská Bystrica
Gól hráč s číslom 90 Libor Teplický.
Asistencia hráč s číslom 77 Boris Oravec.
Asistencia hráč s číslom 42 Marek Bednár.
40’
GÓL!
39:20 - GÓL HBK PROTEF Považská Bystrica
Gól počas presilovky hráč s číslom 88 Jakub Rufati.
Asistencia hráč s číslom 26 Lukáš Piják.
Oravec to skúšal individuálne, ale tentokrát podržal svojich Kučera.
40’
Hostia sa radia pred striedačkou, cítia, že môžu definitívne rozhodnúť.
39’
39’
ODDYCHOVÝ ČAS
38:11 - Oddychový čas HBK PROTEF Považská Bystrica
TREST
38:11 - trest HBK hokejmarket Skalica
Hráč s číslom 12 Peter Janáč.
NEDOVOLENÉ BRÁNENIE
39’
Martinusík v oslabení utiekol stredom, stačil zakončiť, ale Buliš opäť podržal hostí.
38’
Začala presilovka hostí.
37’
Holaza dohral Lukáča pri mantineli, obranca hostí potrebuje ošetrenie priamo na ihrisku.
36’
Rampáček to skúsil stredom, mieril iba do Buliša.
35’
TREST
34:15 - trest HBK hokejmarket Skalica
Hráč s číslom 21 Patrik Janáč.
PICHNUTIE ŠPIČKOU HOKEJKY
vylúčenie na 5. min.
+ osobný trest do konca zápasu
35’
TREST
27705
35’
34’
TREST
33:52 - trest HBK PROTEF Považská Bystrica
Hráč s číslom 77 Boris Oravec.
PRIESTUPOK PRI VHADZOVANÍ
Považania sú v tretej tretine zatiaľ lepší, ale ubehli len tri minúty.
34’
Začala sa 3. tretina.
31’
Skončila sa 2. tretina.
31’
Tak sme to privolali. Škrabko prepálil Kučeru, hoci skalický brankár predtým zlikvidoval tutovku Liptáka. Na dorážku však už nestačil.
30’
30’
GÓL!
29:20 - GÓL HBK PROTEF Považská Bystrica
Gól počas presilovky hráč s číslom 3 Peter Škrabko.
Asistencia hráč s číslom 27 Matúš Lipták.
TREST
28:44 - trest HBK hokejmarket Skalica
Hráč s číslom 14 Denis Vadík.
SEKANIE
Bujdáka fauloval Vadík v šanci, dvojnásobnú početnú výhodu majú teraz hostia. Možno kľúčový okamih zápasu. Domáci sa budú brániť v trojici ešte 21 sekúnd.
29’
TREST
27:17 - trest HBK hokejmarket Skalica
Hráč s číslom 4 Radovan Zelenka.
28’
Hostí podržal opäť Buliš, Skaličania mali dobrú príležitosť na gól.
28’
27’
TREST
26:55 - trest HBK PROTEF Považská Bystrica
Hráč s číslom 90 Libor Teplický.
PODRAZENIE
Sily sa vyrovnajú, Teplický ide na trestnú lavicu za podrazenie.
Hosťujúci tréner postavil reprezentačnú presilovkovú päťku, na strede modrej čiary je Škrabko, ktorý má jednu z najlepších striel v lige. Už sa o tom presvedčil aj Kučera.
27’
TREST
26:03 - trest HBK hokejmarket Skalica
Hráč s číslom 19 Radoslav Smetana.
ZÁSAH DO HLAVY A KRKU
27’
TREST
27’
Hostia sú v plnom počte.
26’
Bujdák je na ploche, tesne predtým mali domáci obrovskú šancu. Rampáček nabil Martinusíkovi, ale slovenský reprezentant trafil iba do Buliša. Zatiaľ najťažší zákrok pre brankára Protefu a možno aj kľúčový v celom zápase.Uvidíme.
25’
24’
TREST
23:31 - trest HBK PROTEF Považská Bystrica
Hráč s číslom 39 Radovan Dejneka.
SEKANIE
Dejneka dfauloval a opäť oslabuje tím, presilovka Skalice 5 na 3 bude trvať 39 sekúnd.
Sobolov pozdrav do neba pre mamičku, obranca Skalice prestrelil všetko čo mal pred sebou. Rampáček si pripisuje prvý bod za asistenciu, presilovka Skalice 5 na 4 bude trvať ešte minútu a 39 sekúnd.
23’
GÓL!
22:31 - GÓL HBK hokejmarket Skalica
Gól počas presilovky hráč s číslom 52 Milan Sobol.
Asistencia hráč s číslom 75 Róbert Mikeska.
Asistencia hráč s číslom 36 Milan Rampáček.
23’
23’
TREST
22:10 - trest HBK PROTEF Považská Bystrica
Hráč s číslom 72 Roman Bujdák.
HRUBOSŤ
Skaličania budú hrať 45 sekúnd piati proti trom.
Zatiaľ najlepšia presilovka pre domácich, Považania sa bránia.
23’
Skaličania v tlaku, Buliš má čo robiť, pretože má zakrytý výhľad.
22’
21’
TREST
20:56 - trest HBK PROTEF Považská Bystrica
NEDOVOLENÁ HRA VYSOKOU HOKEJKOU
Tretia presilovka pre domácich v zápase.
Na ihrisku leží po súboji Lukáš Bednár, bude pokračovať v hre.
21’
Snaha Považskej po góle streliť aj ďalší rastie, hosťom dodal Teplického gól energiu do žíl.
21’
Teplického strela mierila Kučerovi medzi nohy, Teplický otvára skóre zápasu. Tento gól môže mať cenu zlata.
20’
20’
GÓL!
19:06 - GÓL HBK PROTEF Považská Bystrica
19’
Prekvapivá strela Martinusíka, Buliš len tak tak stačil zasiahnuť. Tento moment opäť rozozvučal skalické tribúny, no veľký fanklub majú v Skalici aj hostia, ktorí neúnavne ženú dopredu svojich.
19’
Janáč je na ploche, domáci sa ubránili.
18’
Vadík zblokoval strelu Svitanu, PROTEF musí rozohrávať od vlastnej bránky.
17’
TREST
15:47 - trest HBK hokejmarket Skalica
Hráč s číslom 44 David Janáč.
DRŽANIE
Prvá presilovka pre hostí, uvidíme, ako naložia s početnou výhodou oni.
16’
Začala sa 2. tretina.
16’
Videli sme zaujímavú pätnásťminútovku. Domáci začali lepšie, hostia však vyrovnali hru a teraz sa hrá hore-dolu. Väčšiu gólovú šanciu sme však videli iba jednu, mal ju Patrik Janáč po prihrávke Rampáčka.
16’
Skončila sa 1. tretina.
16’
Zakázané uvoľnenie Skalice 34 sekúnd pred koncom, vhadzovať sa bude po pravici Kučeru.
15’
Bekhendová strela Davida Janáča letela vedľa.
15’
Rampáček teraz zamotal hlavu za bránkou Lukáčovi, prihral voľnému Patrikovi Janáčovi, Buliš vytiahol dôležitý a ťažký zákrok.
14’
Hra sa teraz odohráva v strede ihriska, mužstvá si nič nedarujú, hra je vyrovnaná.
13’
V hľadisku pozorujeme ďalšiu známu tvár, je ňou tréner hokejbalovej reprezentácie Švajčiarska Tibor Kapánek, ktorý je roddák zo Skalice.
12’
Považania pomaly kombinujú, vypracovali si teraz mierny tlak, ale na Kučeru neletela ani jedna priama strela.
11’
Aj tentokrát sa hostia ubránili, Skalické presilovky sú dnes zatiaľ statické bez nápadu.
9’
Mikéska chcel poslať Rampáčka do nájazdu, ale pískal sa ofsajd.
8’
7’
TREST
6:27 - trest HBK PROTEF Považská Bystrica
Hráč s číslom 3 Peter Škrabko.
Škrabkov faul v útočnom pásme značí ďalšiu početnú výhodu pre Hokejmarket.
Bujdák v tvrdom súboji so Zelenkom, nepíska sa.
7’
Hostia sú v plnom počte, Bujdák sa hneď zapojil do hry.
6’
Martinusíkovi pískajú arbitri ofsajd, Považania získali ďalšie cenné sekundy.
6’
Snaha Skalice v presilovke je zatiaľ márna, domácim sa nedarí usadiť v pásme. Minúta z oslabenia hostí je preč.
5’
4’
TREST
3:36 - trest HBK PROTEF Považská Bystrica
Kapitán hostí je prvý faulujúci hráč v tomto zápase.
Úvod pre Skalicu, zatlačila súpera do defenzívy, ale Buliš zatiaľ nemusel riešiť ťažšiu situáciu pred svojou bránkou.
2’
Martinusík zostal po súboji ležať, na striedačku ide s bolestivou grimasou.
Začala sa 1. tretina.
Na tribúne sedí aj tréner čekého majstra Kertu Praha David Kuna, sleduje prípadné posily?
Dnešný zápas má emotívnu predohru, domáci totiž venovali dres pani Sobolovej a poďakovali jej do neba za dlhoročnú podporu. Je to mamička skalického obranci Milana Sobola, ktorá nedávno podľahla ťažkej chorobe. Odovzdávka dresu prebehla za dlhotrvajúceho potlesku hráčov oboch tímov i zaplnených tribún.
Naopak Skaličania si pripravili jedno obrovské prekvapenie, v zostave dnes nastúpi Milan Rampáček, ktorý po uplynulých MS v Košiciach oznámil koniec aktívnej kariéry. Budeme pozorne sledovať, ako sa mu bude dariť po ročnej prestávke.
Zostava Považskej Bystrice je takmer totožná ako včera, nenastúpi akurát František Čičala.
Rampáčka tréneri dali do prvej fornácie na ľavé krídlo, centrom je Patrik Janáč, napravo Martinusík.
Dnešné stretnutie budú rozhodovať Gabriel Hatala a Marek Kralovič, obaja arbitri už sledujú predzápasovú rozcvičku tímov.
Máme za sebou prvé vhadzovanie, vyhrali ho hostia.
Vítame vás pri sledovaní druhého semifinálového zápasu Slovenskej hokejbalovej extraligy mužov 2019/2020. V Skalici sa dnes domáci budú snažiť vyrovnať stav série, včera podľahli Považanom 2:3 po predĺžení. Počasie je výborné, terén je napriek zatiahnutej oblohe suchý a čaká nás určite skvelý zápas.
BRANKÁR
Do bránky tímu HBK PROTEF Považská Bystrica nastupuje hráč s číslom 2 Peter Buliš