SLOVENSKÁ HOKEJBALOVÁ EXTRALIGA U18

Výsledky záverečného turnaja U18 a rozpis finálového turnaja.

V. Turnaj – Prešov 21.04.2024
HOKEJBAL Prešov - HK IMS-East Popradskí Piráti 6:0 (0:0, 6:0)
Góly: Hopkovič 2, Lidskaia, Markuš, Štefaňák, Džadžovský

HBC Knights Bardejov - HBK Levíčatá Humenné 3:2 (2:0, 1:2)
Góly: Milas 2, Cmar - Karoľ, Vahovič

HBK Adler Trebišov - HBK Medokýš Martin 2:9 (2:5, 0:4)
Góly: Hrnčiar 2 - Maťko 2, Puliš, Chmelík, Matúška, Hogh, Hanus, Franek, Herbst

HBK Levíčatá Humenné - ŠK 98 Pruské 0:3 (0:2, 0:1)
Góly: Šulíková, Jakubík, Daubner

HBK Medokýš Martin - HBC Knights Bardejov 7:3 (3:1, 4:2)
Góly: Chmelík, Franek po 2, Bútora, Lučivňák, Piško - Cmar, Gutt, Milas

HK IMS-East Popradskí Piráti - HBK Adler Trebišov 6:2 (2:0, 4:2)
Góly: Šromovský, Osipčák po 2, Šaling, Harabín – Kmetony 2

HOKEJBAL Prešov - ŠK 98 Pruské 1:1 (1:1, 0:0)
Góly: Hudák - Daubner

HBK Levíčatá Humenné - HBK Adler Trebišov 2:0 (2:0, 0:0)
Góly: Fabián Polomčák 1g, Adam Gavron 1g 1a, Daniel Chripák 1a

HBK Medokýš Martin - HK IMS-East Popradskí Piráti 3:2 (0:2, 3:0)
Góly: Bútora, Franek, Maťko - Harabín, Janík

HBC Knights Bardejov - ŠK 98 Pruské 2:5 (1:2, 1:3)
Góly: Milas, Cmar - Šoltes, Hanák, Daubner, Jakubík, Rexa

HOKEJBAL Prešov - HBK Levíčatá Humenné 5:1 (3:1, 2:0)
Góly: Hopkovič, Hudák, Mitra, Baláž, Markuš - Mikita

Tabuľka po V. turnaji
Z V R P B
_______________________________________________________
1. HOKEJBAL Prešov 14 13 1 0 73:10 27
2. ŠK 98 Pruské 14 10 2 2 48:18 22
3. HBK Medokýš Martin 14 9 2 3 55:22 20
4. HK IMS-East Popradskí Piráti 14 6 2 6 34:35 14
5. HBK Levíčatá Humenné 14 3 1 10 18:43 7
6. HBC Knights Bardejov 14 2 1 11 25:75 5
7. HBK Adler Trebišov 14 1 1 12 17:67 3
________________________________________________________

FINÁLOVÝ TURNAJ
Prešov, nedeľa 05.05.2024

ŠTVRŤFINÁLE
9:00 HK IMS-EAST Popradskí Piráti – HBK Levíčatá Humenné 1
10:15 HBK Medokýš Martin– HBC Knights Bardejov 2
SEMIFINÁLE
11:30 HOKEJBAL Prešov – Víťaz 1 3
12:45 ŠK 98 Pruské– Víťaz 2 4
O 5. miesto
14:00 Prehra 1 – Prehra 2
O 3. miesto
15:15 Prehra 3 – Prehra 4
FINÁLE
16:30 Víťaz 3 – Víťaz 4

Stretnutia sa hrajú 2x15 min. čistého času!!!
Vo všetkých stretnutiach sa hrá do rozhodnutia. V prípade nerozhodného stavu po normálnom hracom čase, stretnutie pokračuje 3 samostatnými nájazdmi a potom po jednom až do rozhodnutia.