Úspechy a zdravie - želajú si viacerí

Viacerí hráči i funkcionári vyslovili svoje želania do roku 2024.

Miroslav Dragun, prezident SHbÚ
"V roku 2024 želám nášmu hokejbalu športový úspech na MS a aby sme úspešne zvládli organizáciu MSJ v Žiline. Nášmu športu ako takému želám, aby sme boli jednotní aj ako rodina, ale aj aby tí neorganizovaní pochopili, že SHbÚ ako jediná organizácia je tu pre všetky kluby. A hráčom želám hlavne veľa zdravia."

Andrea Pastorková Rišová, manažérka slovenskej reprezentácie žien
"Slovenskému hokejbalu, hokejbalistom, hokejbalistkám, funkcionárom, ale i rodinám a našim divákom, prajem v roku 2024 hlavne veľa zdravia, lásky, úcty jeden k druhému, pokory a ponaučenia sa z prehier, ktoré prináša život i zápasy. Všetko sa v živote pre niečo deje. Máme sa z toho poučiť, aby sme boli zase o niečo lepší. Našim dievčatám a ich rodičom vo všetkých kategóriách ďakujem za krásne spoločné zážitky a úspechy a v roku 2024 sa tešíme na ďalšiu spoluprácu. Hokejbalu prajem pokojné vlny, ktoré prináša táto krásna hra, súhru a úspechy na blížiacich sa MS, na ktoré sa určite všetci tešíme. Ak do toho každý jeden z nás dá zo seba všetko to najlepšie, čo v nás je, tak verím v úspechy. Ale treba k tomu pristupovať s pokorou a rešpektom k súperom, spoluhráčom, i k samým k sebe. Veriť v seba, vo svoje kvality. Želám všetkým pokojný vstup do nového roku a len tie najvyššie ciele, časom i splnené. Ako v osobnom, tak i v tom športovom živote."

Jozef Minárik, kapitán LG Bratislava a slovenský reprezentant
"Slovenským hokejbalistom prajem do nového roka hlavne veľa zdravia, pretože bez toho by tento šport hrať nikto nemohol. A slovenskému hokejbalu? Vážme si ľudí, ktorí sa pre tento šport chcú obetovať. Vzájomná podpora, rešpekt a pomoc nám pomôžu vrátiť tento šport opäť na vrchol."

Matúš Cifranič, obranca HMHK Vranov nad Topľou
"Nech všetkých drží predovšetkým zdravie, lebo to je najdôležitejšie. A ak bude to, tak osobné, ale aj tímové úspechy a najmä radosť z hry, ktorú tak milujeme. Reprezentácii prajem želaný úspech na MS vo Švajčiarsku a teda šťastnú ruku trénerovi Rampáčkovi pri výbere hráčov."

Filip Petrovič, útočník Nitrianskych Rytierov
"Moje úprimné želanie do nového roku 2024 je, aby sa darilo hokejbalu, hokejbalistom a takisto všetkým fanúšikom tohto krásneho športu. Prajem si, aby sme videli veľa krásnych gólov, odhodlanie a vášeň, ktoré stoja za tvrdou prácou. Reprezentantom želám úspech na nadchádzajúcich majstrovstvách sveta a trénerom šťastnú ruku pri výbere. Prajem si, aby nás obchádzali zranenia a aby sa pot na tréningoch odzrkadlil na výsledkoch. Želám vám zdravie, šťastie, úspechy a obdobie plné radostných momentov. Šťastný Nový rok 2024!"

Matej Matejík, obranca Leadersu Ružinov
"Je to také klišé, ale všetkým želám hlavne to zdravíčko a šťastíčko. Keď toto všetko bude, úspech sa dostaví."

Libor Teplický, útočník Popradských Pirátov a slovenský reprezentant
"Slovenskému hokejbalu prajem do roku 2024 hlavne veľa úspechov a krásnych zápasov. Aby sa náš šport posúval stále vyššie, či po športovej, technickej alebo marketingovej stránke. Pretože si to zaslúži. A hokejbalistom samozrejme hlavne veľa zdravíčka, úspešných prihrávok, presných striel a krásnych zákrokov."

Andrej Miške, útočník Považskej Bystrice
"V roku 2024 prajem všetkým hokejbalistom a hokejbalistkám hlavne veľa zdravia a aby sa aj naďalej zabávali týmto naším športom. A slovenskému hokejbalu prajem veľa úspechov na domácom aj svetovom fóre."

Nicolas Jenčuš, obranca HBC Košice
"Slovenskému hokejbalu a hokejbalistom prajem hlavne zdravíčko a čo najmenej zranení, aby nás tento šport spájal a veľa šťastia v jarnej časti."

Andrej Nemček, technický riaditeľ Medzinárodnej hokejbalovej federácie ISBHF 
"Slovenským hokejbalistkám a hokejbalistom želám v roku 2024 pevné zdravie, pohodu, na ihriskách životnú formu, radosť z hry a veľa úspechov. Slovenskému hokejbalu prajem, aby sa mu darilo skvalitňovať  fungovanie na funkcionárskom poli, aby bolo stále dosť bláznov a zanietencov, ktorí posúvajú náš šport dopredu. Ďalej to, aby sa darilo práci s mládežou a aby jej pribúdalo na našich ihriskách. Na záver ešte prajem slovenským reprezentáciám medailovú žatvu na Majstrovstvách sveta seniorov vo Vispe a Rarone, mladým chalanom do 16 a do 18 rokov na Majstrovstvách sveta v Žiline a našim legendám na Majstrovstvách sveta v Edmontone."

Patrik Virág, tréner Vrútok

"Slovenskemu hokejbalu želám nech napreduje a nech si udrží svetovú kvalitu minimálne takú akú ma teraz. Všetkým hokejbalistom a hokejbalistkám želám hlavne pevne zdravie a nech sa každému splnia ich športové sny."