Zápisnica zo zasadnutia ŠTK SHBU č.10

Prítomní: Jakub Slivka, Martin Makatura, Karol Čepec.

1. Komisia na základe žiadosti družstva Leaders Bratislava schvaľuje zmenu času zápasu XI. kola SHbE kategórie mužov medzi Leaders Bratislava a HK IMS-EAST Popradskí Piráti Poprad. Zápas sa odohrá o 13:00.

2. Komisia na základe dohody medzi HBK Nitrianski Rytieri, HK IMS-EAST Popradskí Piráti Poprad a ŠK Rebels 91 Topoľčany schvaľuje dohrávku zápasov II. turnaja SHbE kategórie U12. Zápas HBK Nitrianski Rytieri a ŠK Rebels 91 Topoľčany sa odohrá dňa 19.11.2023 o 8:00 na
hokejbalovom ihrisku v Nitre. Zápas medzi HBK Nitrianski Rytieri a HK IMS-EAST Popradskí Piráti Poprad sa odohrá dňa 19.11.2023 o 15:30 na hokejbalovom ihrisku v Nitre.

3. Komisia informuje, že družstvo HMHK Vranov nad Topľou pre rekonštrukciu domáceho ihriska odohrá zápas XI. kola SHbE kategórie mužov medzi na hokejbalovom ihrisku v Humennom. Adresa ihriska: Základná škola Laborecká, Laborecká 66, Humenné.

4. Komisia informuje, že družstvo HMHK Academy bauska. Vranov nad Topľou pre rekonštrukciudomáceho ihriska odohrá dohrávku V. kola SHbE kategórie U20 na hokejbalovom ihrisku v Humennom. Adresa ihriska: Základná škola Laborecká, Laborecká 66, Humenné.

Jakub Slivka, predseda ŠTK ShbÚ