WINNERS SUMMER CUP 2K20 prestížne letné podujatie v Bošanoch s opatreniami

Už dnes štartuje v Bošanoch známy letný turnaj.

V Bošanoch sa od piatka do nedele bude bojovať  o trofej na tradičnom letnom turnaji. "Rozhodli sme sa pre organizáciu turnaja po uvoľňovaní, ktoré bolo nariadené hlavným hygienikom SR a tiež dali na Slovensku zelenú športom. Som rád, že aj napriek výbornému záujmu pred pandémiou bolo registrovaných 27 tímov, ale po opätovnom spustení a záujmu hokejbalových družstiev zostal konečný počet 20. Aj tento ročník nás teší záujem o hokejbalové podujatie, ktoré sa odohrá vo formáte 4 vs.4. Základná časť a 5 skupín bude rozdelených do hracích dní piatok a sobota s hracím časom 2 x 15 minút hrubý čas, vyraďovacie zápasy sa hrajú 2 x 12 minút hrubý čas a posledné 2 minúty je čistý čas.. Do play off postúpi najlepších 12 tímov čo znamená, že najlepšie zo skupín na 1. a 2. mieste s dvomi na 3. mieste. Kríza postihla celú športovú obec a tiež musíme hľadať partnerov nakoľko samosprávy nám výrazne krátili dotáciu. V spolupráci s partnermi a ochote podporiť akciu sa veľmi tešíme, že aj tento ročník budú pripravené pre mužstvá aj jednotlivcov ocenenia. Medzi novinky patrí cena, získa ju víťaz základnej časti pohár Československej Baťovej spoločnosti, ktorú venoval primátor mesta  a poslanec VÚC v Trenčíne p.Jozef Božik. S plnou vážnosťou pripravujeme letnú edíciu no všetci hráči si musia uvedomiť zodpovednosť a dodržiavať opatrenia, ktoré musíme zabezpečiť je to Nariadenie vlády SR. Organizačne chceme zabezpečiť alternatívu stále platí zákaz podávania rúk, súperi sa pozdravia na modrej čiare, pri strelení gólu si dajú ťukes päsťou či sociálny kontakt bude obmedzený. Pri príchode do areálu budeme merať hráčom teplotu, v celom areály bude zabezpečená dezinfekcia a manuál COVID -19. Našou prioritou je pripraviť prestížne letné podujatie s porciou zápasov, priateľstvami. Prvenstvo obhajujú viacnásobný víťazi spod Zobora hrajúci pod názvom No Name Nitra. Posezónny letný turnaj v Bošanoch patrí k najväčším podujatiam na Slovensku vo formáte 4 vs. 4. K hokejbalu patria aj emócie, krásne góly, zápasy a férové povzbudzovanie. Tak ako minulý ročník pripravujeme charitatívnu akciu, hráme pre deti zo ŠZŠ so zdravotným znevýhodnením. Diváci budú zakúpením bulletínu alebo iných reklamných predmetov podporiť zmysluplné podujatie venované deťom," povedal riaditeľ turnaja Ivan Valko