Hráčom mesiaca september je Branislav Štefan

Redakcie hokejbalplanet.sk a hokejbalplanet.sk budú v tejto sezóne vyhlasovať najlepšieho hráča za uplynulý mesiac. Na konci základnej časti určíme hráča sezóny, ktorého odmeníme hodnotnou cenou.

Víťaz dostane krásnu ručne robenú plaketu z dreva, ktorá mu bude pripomínať jeho výkon počas daného obdobia aktuálnej sezóny. Vyvrcholenie príde po skončení základnej časti, kedy vyhlásime hráča sezóny a ten sa má na čo tešiť. Víťaz totiž dostane dve poukážky na zájazd na majstrovstvá sveta v hokeji, ktoré sa budú konať vo švajčiarskom Lausanne. Konkrétne na zápasy Slovensko - Česko a Slovensko - Nemecko v cene 289€ za osobu v dátume 15. 18. mája 2020. Cenu venuje športová cestovka Futbalovysen.sk/Sportovysen.sk.

Za výkony v mesiaci september sme ocenili Branislava Štefana. Útočník Lionu Svidník získal v hodnotenom období desať kanadských bodov (3+7) a jeho tím v troch zápasoch ani raz v riadnom hracom neprehral. Celkovo získali Svidníčania 5 bodov.

Ďalšími kandidátmi na trofej boli v septembri Anton Baláška z Nitry, Adam Fumač z LG Bratislava a Štefanov spoluhráč Martin Džupina.