Rozlosovanie SHbE U19+ sezóny 2018/19
Prinášame vám program zápasov Slovenskej hokejbalovej Extraligy U19+.
Slovenská hokejbalová Extraliga U19+
I.kolo | 8.9.2018 | |
10:00 | MŠK Spišská Belá | ŠK Bukovinka Zvolen |
15:00 | HBK Medokýš Martin | HBC Ducks Košice |
HBK Adler Trebišov | voľno | |
HBC DT Pov. Bystrica | voľno | |
10:00 | ŠK 98 Pruské | MŠK HMHK Bauska VT |
II.kolo | 15.9.2018 | |
11:00 | HBC Ducks Košice | MŠK Spišská Belá |
13:00 | ŠK Bukovinka Zvolen | HBK Medokýš Martin |
HBK Adler Trebišov | voľno | |
10:30 | MŠK HMHK Bauska VT | HBC DT Pov. Bystrica |
ŠK 98 Pruské | voľno | |
III.kolo | 22.9.2018 | |
ŠK Bukovinka Zvolen | voľno | |
HBC Ducks Košice | voľno | |
15:00 | HBC DT Pov. Bystrica | HBK Adler Trebišov |
ŠK 98 Pruské | voľno | |
MŠK Spišská Belá | voľno | |
15:00 | HBK Medokýš Martin | MŠK HMHK Bauska VT |
IV.kolo | 29.9.2018 | |
HBC DT Pov. Bystrica | voľno | |
12:00 | HBK Adler Trebišov | ŠK 98 Pruské |
HBC Ducks Košice | voľno | |
ŠK Bukovinka Zvolen | voľno | |
9:30 | MŠK HMHK Bauska VT | MŠK Spišská Belá |
HBK Medokýš Martin | voľno | |
V.kolo | 6.10.2018 | |
13:00 | ŠK Bukovinka Zvolen | HBC DT Pov. Bystrica |
11:00 | HBC Ducks Košice | ŠK 98 Pruské |
MŠK Spišská Belá | voľno | |
HBK Medokýš Martin | voľno | |
HBK Adler Trebišov | voľno | |
MŠK HMHK Bauska VT | voľno | |
VI.kolo | 7.10.2018 | |
13:00 | ŠK Bukovinka Zvolen | ŠK 98 Pruské |
11:00 | HBC Ducks Košice | HBC DT Pov. Bystrica |
MŠK Spišská Belá | voľno | |
HBK Medokýš Martin | voľno | |
9:30 | MŠK HMHK Bauska VT | HBK Adler Trebišov |
VII.kolo | 13.10.2018 | |
HBK Adler Trebišov | voľno | |
15:00 | HBK Medokýš Martin | MŠK Spišská Belá |
15:00 | HBC DT Pov. Bystrica | ŠK 98 Pruské |
MŠK HMHK Bauska VT | voľno | |
13:00 | ŠK Bukovinka Zvolen | HBC Ducks Košice |
VIII.kolo | 20.10.2018 | |
ŠK Bukovinka Zvolen | voľno | |
12:00 | HBK Adler Trebišov | HBC Ducks Košice |
15:00 | HBC DT Pov. Bystrica | MŠK Spišská Belá |
10:00 | ŠK 98 Pruské | HBK Medokýš Martin |
MŠK HMHK Bauska VT | voľno | |
IX.kolo | 21.10.2018 | |
HBC Ducks Košice | voľno | |
12:00 | HBK Adler Trebišov | ŠK Bukovinka Zvolen |
15:00 | HBC DT Pov. Bystrica | HBK Medokýš Martin |
10:00 | ŠK 98 Pruské | MŠK Spišská Belá |
MŠK HMHK Bauska VT | voľno | |
X.kolo | 3.11.2018 | |
ŠK Bukovinka Zvolen | voľno | |
11:00 | HBC Ducks Košice | MŠK HMHK Bauska VT |
15:00 | HBK Medokýš Martin | HBK Adler Trebišov |
MŠK Spišská Belá | voľno | |
ŠK 98 Pruské | voľno | |
HBC DT Pov. Bystrica | voľno | |
XI.kolo | 10.11.2018 | |
10:30 | MŠK HMHK Bauska VT | ŠK Bukovinka Zvolen |
HBC Ducks Košice | voľno | |
12:00 | HBK Adler Trebišov | MŠK Spišská Belá |
HBK Medokýš Martin | voľno | |
ŠK 98 Pruské | voľno | |
HBC DT Pov. Bystrica | voľno | |
XII.kolo | 17.11.2018 | |
13:00 | ŠK Bukovinka Zvolen | MŠK Spišská Belá |
11:00 | HBC Ducks Košice | HBK Medokýš Martin |
HBK Adler Trebišov | voľno | |
HBC DT Pov. Bystrica | voľno | |
10:30 | MŠK HMHK Bauska VT | ŠK 98 Pruské |
XIII.kolo | 24.11.2018 | |
10:00 | MŠK Spišská Belá | HBC Ducks Košice |
15:00 | HBK Medokýš Martin | ŠK Bukovinka Zvolen |
HBK Adler Trebišov | voľno | |
15:00 | HBC DT Pov. Bystrica | MŠK HMHK Bauska VT |
ŠK 98 Pruské | voľno | |
XIV.kolo | 1.12.2018 | |
ŠK Bukovinka Zvolen | voľno | |
HBC Ducks Košice | voľno | |
12:00 | HBK Adler Trebišov | HBC DT Pov. Bystrica |
ŠK 98 Pruské | voľno | |
MŠK Spišská Belá | voľno | |
10:30 | MŠK HMHK Bauska VT | HBK Medokýš Martin |
XV.kolo | 23.2.2019 | |
HBC DT Pov. Bystrica | voľno | |
10:00 | ŠK 98 Pruské | HBK Adler Trebišov |
HBC Ducks Košice | voľno | |
ŠK Bukovinka Zvolen | voľno | |
10:00 | MŠK Spišská Belá | MŠK HMHK Bauska VT |
HBK Medokýš Martin | voľno | |
XVI.kolo | 2.3.2019 | |
15:00 | HBC DT Pov. Bystrica | ŠK Bukovinka Zvolen |
10:00 | ŠK 98 Pruské | HBC Ducks Košice |
MŠK Spišská Belá | voľno | |
HBK Medokýš Martin | voľno | |
HBK Adler Trebišov | voľno | |
MŠK HMHK Bauska VT | voľno | |
XVII.kolo | 3.3.2019 | |
10:00 | ŠK 98 Pruské | ŠK Bukovinka Zvolen |
15:00 | HBC DT Pov. Bystrica | HBC Ducks Košice |
MŠK Spišská Belá | voľno | |
HBK Medokýš Martin | voľno | |
12:00 | HBK Adler Trebišov | MŠK HMHK Bauska VT |
XVIII.kolo | 9.3.2019 | |
HBK Adler Trebišov | voľno | |
10:00 | MŠK Spišská Belá | HBK Medokýš Martin |
10:00 | ŠK 98 Pruské | HBC DT Pov. Bystrica |
MŠK HMHK Bauska VT | voľno | |
11:00 | HBC Ducks Košice | ŠK Bukovinka Zvolen |
XIX.kolo | 16.3.2019 | |
ŠK Bukovinka Zvolen | voľno | |
11:00 | HBC Ducks Košice | HBK Adler Trebišov |
10:00 | MŠK Spišská Belá | HBC DT Pov. Bystrica |
15:00 | HBK Medokýš Martin | ŠK 98 Pruské |
MŠK HMHK Bauska VT | voľno | |
XX.kolo | 17.3.2019 | |
HBC Ducks Košice | voľno | |
13:00 | ŠK Bukovinka Zvolen | HBK Adler Trebišov |
15:00 | HBK Medokýš Martin | HBC DT Pov. Bystrica |
10:00 | MŠK Spišská Belá | ŠK 98 Pruské |
MŠK HMHK Bauska VT | voľno | |
XXI.kolo | 23.3.2019 | |
ŠK Bukovinka Zvolen | voľno | |
9:30 | MŠK HMHK Bauska VT | HBC Ducks Košice |
12:00 | HBK Adler Trebišov | HBK Medokýš Martin |
MŠK Spišská Belá | voľno | |
ŠK 98 Pruské | voľno | |
HBC DT Pov. Bystrica | voľno | |
XXII.kolo | 30.3.2019 | |
13:00 | ŠK Bukovinka Zvolen | MŠK HMHK Bauska VT |
HBC Ducks Košice | voľno | |
10:00 | MŠK Spišská Belá | HBK Adler Trebišov |
HBK Medokýš Martin | voľno | |
ŠK 98 Pruské | voľno | |
HBC DT Pov. Bystrica | voľno |
Štvrťfinále | 6.4.2019 | I. zápas |
7.4.2019 | II.zápas | |
13.4.2019 | prípadný III.zápas | |
Semifinále | 27.4.2019 | I.zápas |
1.možnosť | 28.4.2019 | II.zápas |
1.5.2019 | prípadný III.zápas | |
Semifinále | 13.4.2019 | I.zápas semifinále |
2.možnosť | 14.4.2019 | II.zápas semifinále |
20.4.2019 | prípadný III.zápas | |
Finále | 4.5.2019 | I.zápas |
1.možnosť | 5.5.2019 | II.zápas |
8.5.2019 | prípadný III.zápas | |
Finále | 27.4.2019 | I.zápas |
2.možnosť | 28.4.2019 | II.zápas |
1.5.2019 | prípadný III.zápas |