HBK Hokejmarket Skalica
Koniec zápasu

Skončila sa 3. tretina.
46’
Už sa zrejme nič nestane, Skalica si stáži náskok, domáci už nemajú síl na zvrat.
44’
Leaders sa poriadne ani nedostal k zakončeniu, ale vzápätí si po piaty raz sadá na lavicu hanby Pospíšil.
42’
TREST
41:24 - trest Leaders Bratislava
Hráč s číslom 28 Tomáš Pospíšil.
NEDOVOLENÁ HRA VYSOKOU HOKEJKOU
vylúčenie na 2. min.
42’
41’
TREST
40:02 - trest HBK Hokejmarket Skalica
Hráč s číslom 36 Michal Salajka.
NEDOVOLENÉ BRÁNENIE
Tak pozor, domáci budú hrať 54 sekúnd piati proti trom!
41’
Martinusík teraz v oslabení zamestnal trojicu domácich hráčov, nazbieral cenné sekundy.
40’
39’
TREST
38:57 - trest HBK Hokejmarket Skalica
Hráč s číslom 4 Radovan Zelenka.
HÁKOVANIE
Kurtin vybojoval faul, domáci majú asi poslednú možnosť zdramatizovať zápas.
39’
Ďalšia šanca hostí, Martinusík poslal loptičku pred bránku na Salajku, Pukalík zachránil.
37’
Salajka v oslabení fantastickou prihrávkou vysunul do nájazdu Rampáčka, útočník hostí si posadil Pukalíka, ale loptičku poslal vedľa bránky. Toto bola famózna hokejbalová lahôdka.
36’
Prvá strela v presilovke z hokejky Behúla letí mimo.
35’
34’
TREST
33:58 - trest HBK Hokejmarket Skalica
Hráč s číslom 19 Marek Štepanovský.
DRŽANIE
Lakatoš dáva domácim nádej, predtým však spálil šancu Tibor Zelenka. Stále sa hrá ofenzívne, diváci sú spokojní.
33’
GÓL!
32:15 - GÓL Leaders Bratislava
Gól hráč s číslom 92 Viliam Lakatoš.
Asistencia hráč s číslom 24 Filip Bobál.
33’
Bombara sa tešil z gólu, ale arbitri pred ním správne videli prihrávku rukou a zásah domácich neuznali.
32’
Začala sa 3. tretina.
31’
Skončila sa 2. tretina.
31’
Válek využíva presilovku krásnym blafákom, potrestal tak vylúčenie Pospíšila. Útočník Leaders je dnes veľmi nedisciplinovaný, na trestnej lavici sedel už štyrikrát.
29’
29’
GÓL!
28:48 - GÓL HBK Hokejmarket Skalica
Gól počas presilovky hráč s číslom 9 Richard Válek.
Asistencia hráč s číslom 4 Radovan Zelenka.
Asistencia hráč s číslom 52 Milan Sobol.
TREST
28:25 - trest Leaders Bratislava
KROSČEK
29’
Martinusíka vysunul do nájazdu Daniel, skalickú útočník vystrelil prudko, ale Pukalík predviedol fantastický zákrok lapačkou. Zatlieskala mu zaň aj skalická striedačka. Toto bol naozaj krásny moment z oboch strán.
28’
24’
TREST
23:27 - trest HBK Hokejmarket Skalica
NAPADNUTIE
Opäť si nedali domáci pozor a budú hrať oslabení. Skalica je teraz lepšia, ich gól visí vo vzduchu,
24’
TREST
23:11 - trest Leaders Bratislava
DRŽANIE
24’
Skaličania nevyužili presilovku o dvoch hráčov, no pri klasickej početnej výhode sa presadil Válek, hostia tak opäť vedú o dva góly.
21’
20’
SEKNUTIE
18’
TREST
17:03 - trest Leaders Bratislava
SEKNUTIE
18’
Začala sa 2. tretina.
16’
Skončila sa 1. tretina.
16’
Videli sme zaujímavých 15 minút, v ktorom sa hrá hore-dolu, no viac z hry majú hostia zo Skalice. Všetko je otvorené, veríme, že nás čaká rovnako zaujímavých 15 minút aj v druhej tretine.
16’
Tak najskôr Bobál zo svoje parkety z ľavej strany vyrovnal, no vzápätí Rampáček dorazil strelu za chrbát Pukalíka a hostia opäť vedú.
15’
15’
DRŽANIE
15’
13’
GÓL!
12:58 - GÓL HBK Hokejmarket Skalica
Gól hráč s číslom 24 Milan Rampáček.
Asistencia hráč s číslom 46 Jaroslav Martinusík.
GÓL!
12:29 - GÓL Leaders Bratislava
Gól počas presilovky hráč s číslom 24 Filip Bobál.
Asistencia hráč s číslom 38 Miroslav Behúl.
Asistencia hráč s číslom 22 Ladislav Soós.
13’
Drgoň zasiahol do tváre Farkaša, domáci teraz majú šancu pribrzdiť tlak Skalice v presilovke.
13’
13’
TREST
12:10 - trest HBK Hokejmarket Skalica
Hráč s číslom 17 Radovan Drgoň.
V presilovke mali najskôr hostia šance po strelách Zelenku a Váleka, ale presadil sa bombou od modrej Mikéska. Vzápätí dorazil strelu Váleka Štefek, hostia otáčajú skóre zápasu.
10’
10’
GÓL!
09:31 - GÓL HBK Hokejmarket Skalica
Gól hráč s číslom 6 Jakub Štefek.
Asistencia hráč s číslom 9 Richard Válek.
9’
GÓL!
08:53 - GÓL HBK Hokejmarket Skalica
Gól počas presilovky hráč s číslom 87 Jaroslav Bachratý.
Asistencia hráč s číslom 75 Róbert Mikeska.
TREST
07:06 - trest Leaders Bratislava
8’
Na lavičke chýba tréner domácich Mojmír Hojer, ktorý ochorel, jeho zverenci však plnia jeho pokyny na diaľku. Zatiaľ sledujeme vyrovnaný zápas, teraz má o niečo málo navrch Skalica.
6’
Začala sa 1. tretina.
2’
Soós využil zaváhanie brankára Kučeru, ktorý vybehol z bránky, útočník domácich trafil loptičku bejzbalovým úderom.