Nové logo súčasťou novej modernej identity

Počas galavečera Marand Hokejbalista roka 2022 predstavila Slovenská hokejbalová únia nové logo a vizuál novej modernej identity.

Nové logo symbolizuje radosť, vášeň a emócie. Tvoria ho dve hokejky v modrej farbe po stranách a typickou oranžovou loptičkou v strede. "Som hrdý na to že v spolupráci s Vysokou školou výtvarných umení sa nám podarilo pripraviť nové logo. Je to nová moderná vizuálna identita, ktorá vznikla v spolupráci so školou a jej študentami," povedal generálny sekretár únie Miroslav Dragun. 

VŠVU vypracovala sme viaceré návrhy, komisia napokon vybrala návrh autorky Bernadetty Erdélyiovej. "Chcem sa poďakovať Slovenskej hokejbalovej únii a generálnemu sekretárovi Miroslavovi Dragunovi, že nás oslovil s tuto požiadavkou vložil nám do rúk osud tento novej identity. Bola to výzva nielen pre študentov, ale aj pre profesionálov. V hre bolo viacero kvalitných návrhov, komisia vybrala jeden a myslím si, že vybrala dobre. Spĺňa požiadavky odborných kritérií a verím, že si na neho zvykne celá hokejbalová obec a že ho prijme. Má v sebe radosť, vášeň a emócie. Takže verím, že bude dobre slúžiť," dodal prorektor VŠVU Stanislav Stankoci.