ZÁPISNICA ZO ZASADNUTIA Č. 8 ŠTK SHbÚ

Prinášame vám zápisnicu ŠTK č. 8.

1. Komisia na základe dohody opätovne schválila preloženie stretnutia 15. kola Slovenskej hokejbalovej extraligy muži medzi družstvami HK IMS-East Popradskí Piráti a HBK Lion Svidník zo 4. 12. 2021 na 17. 11. 2021 o 11:00 hod. na ihrisku v Poprade.

2. Komisia na základe pandemickej situácie dodatočne odložila stretnutia 2. turnaja Slovenskej hokejbalovej extraligy U14 Východ družstvu Hokejbal Prešov, nakoľko hráči družstva sú pozitívni na korona vírus alebo sa nachádzajú v karanténe. Zástupcovia družstva Hokejbal Prešov sú povinní nahlásiť termíny odložených stretnutí ŠTK SHbÚ najneskôr do 28. 10. 2021.

3. Komisia na základe pandemickej situácie odložila stretnutia 2. turnaja Slovenskej hokejbalovej extraligy U12 Východ družstvu HBK Levíčatá Humenné, nakoľko hráči družstva sú pozitívni na korona vírus alebo sa nachádzajú v karanténe. Zástupcovia družstva HBK Levíčatá Humenné sú povinní nahlásiť termíny odložených stretnutí ŠTK SHbÚ najneskôr do 28. 10. 2021. Aktuálne rozlosovanie SHbE U12 skupina Východ je prílohou tejto zápisnice.

4. Komisia na základe pandemickej situácie odložila stretnutia 2. turnaja Slovenskej hokejbalovej extraligy U12 Východ družstvám HK IMS-East Popradskí Piráti a Cent Taxi Lords Ball Svit, nakoľko hráči družstva sú pozitívni na korona vírus alebo sa nachádzajú v karanténe. Zástupcovia družstiev HK IMS-East Popradskí Piráti a Cent Taxi Lords Ball Svit sú povinní nahlásiť termíny odložených stretnutí ŠTK SHbÚ najneskôr do 28. 10. 2021.

Jaroslav Mihal, predseda ŠTK SHbÚ