Tento rok má Kemp 246 charitatívny nádych, voľných je už len pár miest

Hoci sa pre pandémiu koronavírusu nedohrá mužská extraliga a zrejme ani juniorské súťaže, množstvo akcií sa zrejme uskutoční. Jednou z nich bude aj tradičný kemp 246.

Každý rok ho organizujú reprezentační spoluhráči a kamaráti z Hokejmarketu Skalica - Jaroslav Martinusík a Milan Rampáček.

Kemp tentokrát nebude rozdelený na dva turnusy. Uskutoční sa od 5. júla do 11. júla - od pondelka do nedele. Obe kategórie od 8 do 13 rokov a od 14 do 19 rokov sa budú pripravovať na skalickom hokejbalovom ihrisku, ale nielen tam. „V pláne máme 18 hokejbalových tréningov, 5 crossfitových, Peter Kuračka uskutoční prednášku o športovej psychológii a máme pripravenú hru s názvom Stratení v lese,“ povedal pre náš web Jaroslav Martinusík, jeden zo zakladateľov projektu.

Headlinom tohto ročníka však bude charitatívny akcia Beh pre zdravie. Nadácia #246heartstogether v spolupráci s mestom Skalica podporí dobrú vec. Tohto charitatívneho trojkilometrového behu mestom Skalica sa zúčastnia deti a všetci členovia 246tímu z už spomínaného 4. ročníka 246 BASEACTIVE. Zabehať si však môže každý a štartovné je dobrovoľné.  Výťažok z nehu pôjde na oddelenie skalickej onkológie. „Počas behu bude na námestí Slobody počas celého podujatia hrať super kapela zo Skalice TAKE IT EASY, ktorých bude sprevádzať moderátor Marek Markuss Adamec,“ dodal Martinusík.

Na záver kempu čaká účastníkov zápas, diskotéka, ale aj opekačka s rodičmi. Okrem ranných výbehov si všetci užijú aj kopec ďalšej zábavy o ktorú sa budú starať šikovné animátorky.  Keďže je ešte pár voľných miest, záujemci sa môžu hlásiť na facebooku https://www.facebook.com/246baseactive alebo na telefónnom čísle +421 904017813