Pätnáste kolo ukončí jesennú časť

Prinášame vám pohľad na zápasy 15. kola Slovenskej hokejbalovej extraligy mužov.

sobota 30. novembra

Šláger kola: Ružinov - LG Bratislava
Divácky najatraktívnejší zápas: Kežmarok - P. Bystrica
Čierny kôň kola: Svidník
Hráč kola podľa hokejbalplanet.sk: Matúš Lipták

10.30  Nitrianski Rytieri - Lion Svidník 
Nitra si po minulotýždňovom zaváhaní bude chcieť napraviť chuť. Aj Lion však potrebuje body a tak sa v tomto zápase udiať čokoľvek. Favoritom duelu sú však Rytieri, ale je otázne, či už zahodili prehry z minulého týždňa. Práve nalomenú psychiku totiž budú chcieť Svidníčania využiť. 

11.00 Leaders Ružinov - LG Green Staff Bratislava
Najstaršie slovenské derby bude mať náboj. Oba tímy od seba delí iba bod a tak je to v podstate "šesťbodový" zápas. Pre tipujúcich je to náročný duel na tipovanie, zápas môže rozhodnúť až predĺženie, prípadne nájazdy.

13.00 Hokejmarket Skalica - Jokerit Petržalka
Domáci prehrali trikrát po sebe, ale majú na dosah titul jesenného majstra a preto sú pre nás favoritom tohto duelu. Nemusím však písať, že motivácia hostí bude na maxime a Skalica musí dať do zápasu všetky sily.

13.00 Kometa Vrútky - ŠK 98 Pruské
Prušťania stúpajú v tabuľke hore, Kometa preto musí byť ostražitá. Domáci však majú kvalitu a predpoklady k tomu, aby sa s jeseňou rozlúčili triumfom.

13.00 MŠK Kežmarok - PROTEF Považská Bystrica
PROTEF je jasný favorit, no MŠK po víťazstve spred týždňa bude chcieť body aj teraz. Ofenzíva hostí je však mimoriadne silná a obranný val Kežmarčanov by mala preraziť.